2.3 °C, 1.6 m/s, 91.5 %

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavas karatistiem Latvijas čempionātā četras medaļas
Jelgavas karatistiem Latvijas čempionātā četras medaļas
11/10/2021

Aizvadītajā nedēļas nogalē Saulkrastos norisinājās Latvijas karatē čempionāts, kurā Jelgavas sportisti izcīnīja četras medaļas.

Latvijas čempionātā piedalījās 204 sportisti no 24 Latvijas karatē klubiem. Čempioni tika noskaidroti 46 kata un kumite kategorijās, informē Latvijas Karatē federācijā. No Jelgavas čempionātā startēja trīs kluba “Vitus” karatisti, divi kluba “Sonkei” karatisti un četri kluba “Shinri” karatisti. Mūsu pilsētas klubu sportistiem izdevās izcīnīt četras medaļas.

Sudraba medaļu izcīnīja kluba “Shinri” sportiste Anna Poņatovska kata disciplīnā sieviešu vecuma grupā 16+ un kluba “Vitus” sportists Igors Agafonovs kumite disciplīnā 16–17 gadus jauno puišu grupā svara kategorijā virs 76 kilogramiem.

Bronzas medaļu izcīnīja kluba “Shinri” sportists Artjoms Grosevs kumite disciplīnā vīriešu vecuma grupā 18+ svara kategorijā virs 84 kilogramiem un kluba “Vitus” sportiste Annemarija Dūrēja kumite disciplīnā 16–17 gadus jauno meiteņu grupā svara kategorijā līdz 59 kilogramiem.

Klubu kopvērtējumā pēc izcīnītajām medaļām Jelgavas klubi “Vitus” un “Shinri” ieņem dalītu 17. vietu: abu klubu bilance ir vienāda – pa vienai sudraba un bronzas godalgai.