2.2 °C, 2.1 m/s, 90.4 %

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavas Kērlinga kluba komanda kļūst par Latvijas čempionēm
Jelgavas Kērlinga kluba komanda kļūst par Latvijas čempionēm
02/05/2021

2. maijā noslēdzās Latvijas čempionāts kērlingā sievietēm. Par čempionēm kļuva Jelgavas Kērlinga kluba komanda ar skipu Evelīnu Baroni.

Evelīnas Barones vadītā komanda – Ērika Patrīcija Bitmete, Veronika Apse, Rēzija Ieviņa, Evelīna Barone – finālā pārspēja citu Jelgavas Kērlinga kluba komanda ar skipu Ievu Rudzīti. Čempionāta uzvarētājas izcīnīja tiesības pārstāvēt Latviju 2021./2022. gada sezonā Pasaules Kērlinga federācijas rīkotajās sacensībās, izņemot olimpiskās spēles un to kvalifikācijas turnīrus.

Latvijas čempionātā sievietēm piedalījās septiņas komandas, tostarp trīs Jelgavas Kērlinga kluba komandas.

Jāatgādina, ka par Latvijas čempioniem kērlingā jauktajiem pāriem kļuva Jelgavas Kērlinga kluba komanda Ieva Rudzīte un Artis Zentelis.

Savukārt no 10. līdz 16. maijam par Latvijas čempionu titulu kērlingā cīnīsies vīriešu komandas. Pavisam startēs desmit komandas, no kurām trīs – Jelgavas Kērlinga kluba komandas ar skipiem Aivi Krimski, Jāni Rudzīti un Kārli Smilgu.