-0.3 °C, 2 m/s, 79.7 %

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavas smaiļotāji un kanoe airētāji apliecina sevi pasaules čempionātā
Jelgavas smaiļotāji un kanoe airētāji apliecina sevi pasaules čempionātā
06/09/2021

Šodien Portugālē pēdējos finālbraucienus pasaules čempionātā junioriem un U-23 smaiļošanā un kanoe airēšanā aizvadīja Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) audzēkņi. Augstāko rezultātu pasaules čempionātā junioriem uzrādījuši Jelgavas smaiļotāji Kārlis Dumpis un Melānija Čamane – viņiem 4. vieta Mix 500 metru distancē.

Pasaules čempionāts junioriem un U-23 Portugālē norisinās no 3. līdz 6. septembrim, un jelgavnieki šodien aizvadīja pēdējos fināla braucienus. BJSS direktora vietniece Lelde Laure informē, ka kanoe airētājs Roberts Lagzdiņš pasaules čempionātā U-23 grupā 1000 metru distancē iekļuva A finālā, izcīnot 6. vietu, bet 500 metru distancē viņš ieguva 12. vietu.

Čempionātā U-23 grupā startēja arī Jelgavas smaiļotāja Katrīna Smiltniece 1000 metru distancē. Viņa iekļuva B finālā un izcīnīja 14. vietu, bet 200 metru distancē – 15. vietu. Arī pasaules čempionāta junioru grupā Jelgavu pārstāvēja divi sportisti – K.Dumpis 500 metru distancē ieguva 7. vietu, bet 200 metru distancē čempionātu noslēdza 8. vietā. Savukārt M.Čamane 1000 metru distancē individuāli izcīnīja 14. vietu, bet 200 metru distancē – 17. vietu.

Startējot pārī, Mix 500 metros smaiļotāji K.Dumpis un M.Čamane iekļuva A finālā un šodien izcīnīja augsto 4. vietu, kas ir jelgavnieku augstākais rezultāts pasaules čempionātā.