0 °C, 1.6 m/s, 83.3 %

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavniekam pasaules tekvondo reitinga turnīrā bronza
Jelgavniekam pasaules tekvondo reitinga turnīrā bronza
31/05/2022

No 28. līdz 30. maijam Austrijas pilsētā Insbrukā notika pasaules tekvondo reitinga G2 starptautiskais turnīrs, kurā bronzas medaļu izcīnīja Jelgavas kluba “Olimpiks” sportists Ruslans Lepins-Žagars.

Turnīrā piedalījās vairāk nekā 1100 sportistu no vairāk nekā 50 valstīm. Latviju pārstāvēja divi klubi, tostarp Jelgavas klubs “Olimpiks”.

Turnīrā bronzas medaļu kaderu grupā (12–14 gadi) izcīnīja kluba “Olimpiks” pārstāvis Ruslans Lepins-Žagars svara kategorijā līdz 45 kilogramiem. “Pirmajā cīņā Ruslans uzvarēja sportistu no Beļğijas, otrajā cīņā – sportistu no Serbijas, trešajā – sportistu no Vācijas. Pusfinālā viņš ļoti līdzīgā cīņā ar 15:18 piekāpās Kanādas pārstāvim, kurš finālā uzvarēja Kazahstānas sportistu un kļuva par turnīra uzvarētāju,” Jelgavas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” pastāstīja treneris Vitālijs Lepins-Žagars. Viņš piebilst, ka Ruslanam šis ir ļoti nozīmīgs starts pirms pasaules čempionāta kadetiem, kas notiks Bulgārijā jūlijā.

Otram kluba “Olimpiks” pārstāvim Artūram Polim nepaveicās ar izlozi – viņam pirmajā cīņā pretī stājās šīs svara kategorijas līderis no Kazahstānas, un Artūrs viņam piekāpās ar 0:6.