6.5 °C, 3 m/s, 94.8 %

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavnieks kļūst par Latvijas junioru čempionu boksā
Jelgavnieks kļūst par Latvijas junioru čempionu boksā
19/10/2020

15. un 16. oktobrī Rīgā norisinājās Latvijas čempionāts boksā pieaugušiem un junioriem. Jelgavas bokseriem ir čempions junioru vecuma grupā.

Junioru grupā sacentās 17–18 gadus veci bokseri. Par čempionu svara kategorijā līdz 64 kilogramiem kļuva Jelgavas kluba “Olimpiskais rings” bokseris Kristiāns Grudulis. Otro vietu izcīnīja Endijs Ivanovs svara kategorijā līdz 69 kilogramiem un Dāvis Trahimovičs svara kategorijā līdz 75 kilogramiem. Trešā vieta – Ričardam Kleinbergam svara kategorijā līdz 75 kilogramiem.

Pieaugušo grupā startēja bokseri no 19 gadu vecuma. Jelgavas kluba “Olimpiskais rings” bokseris Artūrs Ivanovs, vairākkārtējais Latvijas čempions, šoreiz svara kategorijā līdz 64 kilogramiem izcīnīja 2. vietu.

Latvijas čempionātā piedalījās 80 sportistu.