13.5 °C, 6.4 m/s, 55.8 %

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavnieku trīs medaļas palīdz izcīnīt Latvijai 3. vietu
Jelgavnieku trīs medaļas palīdz izcīnīt Latvijai 3. vietu
01/11/2021

Lietuvas galvaspilsētā Viļņā notika Eiropas čempionāts ārmreslingā. Pieaugušo grupā startēja trīs Jelgavas sportisti, kuru sniegums palīdzēja Latvijas komandai kopvērtējumā iegūt 3. vietu.

Jelgavas ārmreslinga klubu “Legacy Jelgava” Eiropas čempionātā pārstāvēja kluba vadītājs un treneris daudzkārtējs Latvijas un Eiropas čempions Vladislavs Krasovskis, Kristaps Blūmanis un Arnis Zoriks pieaugušo klasē un Gundars Blūmanis Masters (veterānu) klasē.

Pieaugušo izlase sastāvēja no 12 sportistiem, katrā svara kategorijā pa diviem. Jelgavnieki Vladislavs Krasovskis un Kristaps Blūmanis startēja svara kategorijā līdz 80 kilogramiem, savukārt Arnis Zoriks – svara kategorijā līdz 85 kilogramiem.

Vladislavs Krasovskis izcīnīja 3. vietu cīņā ar kreiso roku un 1. vietu cīņā ar labo roku. Kristaps Blūmanis, debitējot pieaugušo sacensībās, izcīnīja 5. vietu cīņā ar kreiso roku un 6. vietu cīņā ar labo roku. Arnis Zoriks izcīnīja 3. vietu cīņā ar kreiso roku un 6. vietu cīņā ar labo roku. Kopvērtējumā Latvijas vīru izlase izcīnīja 3. vietu.

Jelgavnieks Gundars Blūmanis Latvijas Masters (veterānu) komandas sastāvā izcīnīja 3. vietu gan cīņā ar kreiso roku, gan cīņā ar labo roku svara kategorijā līdz 100 kilogramiem.

“Jelgavnieki ir malači! Man prieks, ka mums izdevās aizbraukt uz Eiropas čempionātu un parādīt lieliskus startus. Biju pat nedaudz pārsteigts, ka pa tik īsu posmu – diviem gadiem – izdevās čaļus aizvest līdz medaļām,” Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” norāda Jelgavas komandas treneris Vladislavs Krasovskis. Viņš cer, ka jelgavnieki tādā pašā sastāvā aizbrauks arī uz pasaules čempionātu, kas no 24. novembra līdz 3. decembrim norisināsies Rumānijas galvaspilsētā Bukarestē.