5.7 °C, 4.7 m/s, 56.1 %

Sākumlapa JaunumiSportsKanoe airētājam Pasaules kausa posmā 13. vieta
Kanoe airētājam Pasaules kausa posmā 13. vieta
17/05/2021

Jelgavas kanoe airētājs Roberts Lagzdiņš Pasaules kausa posmā Ungārijas pilsētā Segedā izcīnījis 13. vietu kanoe vieniniekos (C1) 500 metru distancē.

Šajā disciplīnā startēja 22 sportisti. Roberts Lagzdiņš savā priekšbraucienā ierindojās 3. vietā, kas viņam deva iespēju iekļūt pusfinālā. Tur Roberts finišēja sestais un iekļuva B finālā. Noslēdzošajā braucienā mūsu sportists finišēja ceturtais, kas kopvērtējumā viņam deva 13. vietu.

“Pirms Pasaules kausa posma Roberts piedalījās olimpisko spēļu Eiropas kvalifikācijas sacensībās, un viņam priekšā vēl pasaules kvalifikācijas turnīrs, kurā viņš startē 1000 metru distancē. Lai gan grafiks ir saspringts, nolēmām startēt arī Pasaules kausā – lai uzkrātu sacensību praksi. Tomēr, ņemot vērā, ka 1000 metru distance ir smaga un pēc tās sportistam ilgāk jāatjaunojas, Pasaules kausā Roberts startēja īsākā distancē,” Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” pastāstīja Roberta treneris Sergejs Bobkovs.

Tagad sportists ar treneri ir devušies uz Krievijas pilsētu Barnaulu, kur notiks pasaules olimpiskās atlases turnīrs un Pasaules kausa posms. Plānots, ka Roberts startēs abās sacensībās – atlasē airēs 1000 metrus, bet kausa posmā gan 500, gan 1000 metrus.