8.2 °C, 4.7 m/s, 85.2 %

Sākumlapa JaunumiSportsLatvijas kausa 1. posmā – trīs zelta medaļas
Latvijas kausa 1. posmā – trīs zelta medaļas
23/08/2021

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 21. augustā, Jēkabpilī notika Latvijas kausa 1. posms svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma, kas bija veltīts vecmeistara Valda Alksnīša piemiņai. Jelgavas pauerliftinga kluba Apolons sportisti izcīnīja trīs zelta medaļas.

Zelta medaļu vecuma grupā “Seniori 3” svara kategorijā līdz 93 kilogramiem izcīnīja Jānis Lapels, paceļot 120 kilogramus. Absolūtajā vērtējumā šajā vecuma grupā viņš ieguva 2. vietu.

Tāpat zelta medaļu savā vecuma grupā svara kategorijā līdz 105 kilogramiem izcīnīja Jānis Folkmanis, paceļot 130 kilogramus, un Aigars Upelnieks svara kategorijā virs 120 kilogramiem, paceļot 155 kilogramus. Aigars Upelnieks vecuma grupā “Seniori 2” absolūtajā vērtējumā ieguva 2. vietu.

“Mūsu stiprinieki ir malači – sacensībās startēja jau trešo nedēļu pēc kārtas un pārveda mājās medaļas. Ar nepacietību gaidām, kad treniņu procesam pieslēgsies un mačos sāks startēt pārējie kluba biedri,” Jelgavas vastspilsētas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” norādīja kluba “Apolons” vadītājs Edmunds Jansons.