6.6 °C, 3.9 m/s, 58.9 %

Sākumlapa JaunumiSportsLinardam Reinim Laizānam EYOF arī sudrabs
Linardam Reinim Laizānam EYOF arī sudrabs
24/01/2023

Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) šorttrekists Linards Reinis Laizāns šodien savā noslēdzošajā Eiropas jaunatnes ziemas olimpiskā festivāla startā, 1000 metru distancē, izcīnīja sudraba medaļu.

Šodien 1000 metru distancē, līdzīgi kā vakar 500 metru distancē, Linards Reinis gan kvalifikācijas, gan ceturtdaļfināla, gan pusfināla skrējienā finišēja pirmais, iekļūstot A finālā, kurā sportisti cīnās par medaļām. Fināla skrējienā kādu laiku mūsu šorttrekists bija vadībā, bet tad viņu apdzina Ungārijas sportists, kurš arī izcīnīja zelta medaļu. Linardam Reinim – sudrabs, bronza – Francijas pārstāvim.

Jāatgādina, ka Linards Reinis startēja trīs dienas pēc kārtas. Svētdien, 22. janvārī, 1500 metru distancē mūsu sportists, finālā piedzīvojot kritienu, izcīnīja 4. vietu. Pirmdien, 23. janvārī, 500 metru distancē viņš izcīnīja zelta medaļu, pārliecinoši uzvarot visos savos slidojumos. Šodien 1000 metru distancē JLSS sportistam sudraba medaļa. Visās disciplīnās startēja 32 sportisti.

Līdz ar to Linarda Reiņa starts Eiropas jaunatnes olimpiskajā festivālā ir noslēdzies – diemžēl ne viņš, ne viņa trenere Evita Krievāne nevarēs palikt uz noslēguma ceremoniju, kas notiks 28. janvārī. Viņi jau tuvākajā laikā dosies uz Vāciju, kur 27. janvārī sāksies pasaules junioru čempionāts šorttrekā.

Tomēr jelgavnieki varēs sekot līdz otra JLSS audzēkņa – daiļslidotāja Kirila Korkača startiem – viņš 25. janvārī demonstrēs īso programmu, bet izvēles programmu – 26. janvārī.