Muzeju naktī Tornis iedvesmo radīt

08.05.2023. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Ar tēmu “Radīšana” 13. maijā Latvijā norisināsies ikgadējā Muzeju nakts. Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornis ar saukli “Tornis iedvesmo radīt” muzeju naktī apmeklētājus gaidīs no pulksten 19 līdz 24, lai kopīgi baudītu, vērotu un radītu.  

Viesojoties Tornī muzeju naktī, ikvienam būs iespēja izzināt un iepazīt interaktīvās vēstures ekspozīcijas, un atklāt, cik radoši ir bijuši ekspozīciju veidotāji pie tām strādājot. Pasākuma ietvaros Torņa viesus priecēs daudzveidīgas jelgavnieku radošās izpausmes -  mākslas studijas “Mansards” audzēkņu darbu izstāde Torņa kāpņu telpā parādīs mūsu pilsētas apskates objektus jauno mākslas entuziastu acīm, pulksten 19.30 un 21 Torņa stiklotajā skatu laukumā Jaunais Jelgavas teātris aizraujošā improvizācijā iesaistīs arī apmeklētājus, Torņa balkonos muzicēs Bērnu un jauniešu mūzikas kluba audzēkņi, savukārt laikā no 19 līdz 22 pasākuma norisi jaunā gleznā iemūžinās mākslinieks Raitis Junkers.

Arī pašiem apmeklētājiem būs iespēja atraisīt savu radošo garu – pasākuma gaitā ikviens varēs radīt savu mākslas darbu, iedvesmojoties no vakara gaismas iekrāsotajiem Jelgavas panorāmas skatiem, un izveidojot Muzeju nakts pop-up izstādi.

Pasākuma laikā notiks foto uzņemšana un/ vai filmēšana ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitātes norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai.

Informācija par datu apstrādi Jelgavas valstspilsētas pašvaldībā pieejama tīmekļa vietnē: http://www.jelgava.lv/lv/pasvaldiba/par-pasvaldibu/personas-datu-aizsardziba/

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde

    "Jelgavas reģionālais tūrisma centrs"

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies