4.6 °C, 2.1 m/s, 82.8 %

Sākumlapa JaunumiSportsNoslēgusies 2021. gada kartinga sezona
Noslēgusies 2021. gada kartinga sezona
08/10/2021

Ar diviem pēdējiem posmiem, kas 24. un 25. septembrī notika Jelgavā, sporta un atpūtas kompleksā Rullītis, noslēdzās 2021. gada Latvijas atklātais čempionāts kartingā. Jelgavas komandu braucēji kopvērtējumā izcīnījuši piecas medaļas.

“Latvijas čempionātā bija pieci posmi, un kopvērtējuma ieskaitē tika ņemti vērā rezultāti visos posmos, izņemot sliktāko rezultātu kāda posma pusfinālā un finālā,” Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” skaidro komandas “MJ Motorsport” vadītājs Ziedonis Jasevičs, iepazīstinot ar Jelgavas kartinga braucēju rezultātiem.

Jelgavnieki izcīnījuši trīs čempiona titulus. 1. vietu Junior klasē izcīnīja komandas “RM Latvija” pārstāvis Tomass Štolcermanis, kuram šosezon arī 1. vieta “Rotax” izaicinājuma kausā. DD2 Master klasē uzvarēja komandas “JTSVC” braucējs Ēriks Gasparovičs. KZ2 klasē uzvarēja komandas “MJ Motorsport” pārstāvis Mikus Jasevičs.

2. vietu Latvijas čempionāta kopvērtējumā izcīnīja komandas “AM Motorsport” braucējs Krišs Jaunzemis DD2 klasē, kuram arī 3. vieta “Rotax” izaicinājuma kausā, savukārt 3. vieta Latvijas čempionātā – arī komandas “AM Motorsport” braucējam Emīlam Akmenim DD2 klasē. Viņam arī 4. vieta “Rotax” izaicinājuma kausā.

Jelgavas kartinga braucēji aizvadītajā sezonā startēja arī sacensībās ārpus Latvijas robežām. Komandas “RM Latvija” braucējs Edgars Vilcāns izcīnīja 1. vietu Igaunijas čempionātā Junior klasē. Latvijas čempionātā šajā pašā klasē viņš kopvērtējumā palika ceturtais.