Pie skatītājiem nonāks otrais "LLU express ziņu" raidījums

31.03.2021.

1. aprīlī pulksten 15 ikviens interesents aicināts LLU portālā un universitātes "Facebook" kontā pievienoties otrajam tiešraides raidījumam "LLU express ziņas", informē universitātē.

Raidījumā kopā ar ziņu vadītāju Aivi Ceriņu tiks atklāti noslēpumi, kā veiksmīgāk sagatavoties Lieldienām un kā šos svētkus padarīt īpašus un drošus ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Tāpat tiks sniegti vērtīgi un pavasarīgi padomi par bērzu un kļavu sulām, kas drīzumā kļūs par vienu no apspriestākajām tēmām sociālajos tīklos.

 

Uz jautājumu, kā neapjukt plašajā pūpolu "piedāvājumā" un kā atšķirt viltotus no īstiem, skatītājiem atbildēs viena no universitātes pētniecēm. Tāpat pie A.Ceriņa attālināti viesosies absolvents, kurš sniegs atbildi uz vispopulārāko jautājumu, kā ar simtprocentīgu garantiju uzvarēt Lieldienu olu kaujās. Tāpat kāds zinošs LLU profesors lauzīs mītus par to, kuri dzīvnieki īsti dēj olas Lieldienās, bet, kuri to turpina darīt arī pēc svētkiem. Savukārt domājot par drošību svētku laikā, universitātes koksnes pētnieks sniegs īsu pamācību, kas jāņem vērā, lai šūpošanās ir droša un patīkama.

 

Līdztekus Lieldienu aktualitātēm tiks pastāstīts arī par pavisam pavasarīgu tēmu un gastronomisko baudījumu – bērzu un  kļavu sulām. LLU Pārtikas tehnoloģijas fakultātes pētnieču redzeslokā ir dažādi interesanti fakti par to, vai tiešām tās ir veselīgas un kā atšķirt vienkāršu "cukurūdeni" no dabīgas kļavu sulas. Raidījuma laikā ne mazāk svarīgi būs arī skatītāji, kuri varēs kļūt par "LLU express ziņu" tiešraides dalībniekiem, rakstot komentārus, viedokļus vai uzdodot jautājumus LLU "Facebook" lapā.

 

Ja kādam neizdevās pievienoties pirmā raidījuma tiešraidei, tas pieejams universitātes mājaslapā, kurā arī turpmāk tiks publicēti visi aizvadīto raidījumu tiešraižu ieraksti.

 

Raidījumam varēs pieslēgties 1. aprīlī pulksten 15 LLU portālā vai "Facebook" lapā. "LLU express ziņas" gaidāmas arī nākamajos mēnešos. Tajās ik reizi varēs satikt interesantus universitātes cilvēkus un ielūkoties īpašos universitātes notikumos. Tuvojoties vasarai interesenti tiks informēti arī par aktualitātēm, kas svarīgas topošajiem studentiem, un padomiem, kā padarīt studiju laiku par neaizmirstamu piedzīvojumu. Raidījuma veidošanā piedalās LLU studenti, kuri parūpēsies, lai ikviens uzzina informāciju, kas parasti līdz universitāšu reklāmas bukletiem nenonāk.

 

 

Foto un informācija: Latvijas Lauksaimniecības universitāte

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies