Pieejams finansējums veselības veicināšanas aktivitātēm

10.05.2023. Sociālo lietu pārvalde

Jau sesto reizi Jelgavas Sociālo lietu pārvalde izsludinājusi veselības veicināšanas ideju konkursu. Līdz 24. maijam iedzīvotāji un juridiskas personas aicinātas konkursam iesniegt savas idejas veselību veicinošām aktivitātēm Jelgavā, lai pretendētu uz pašvaldības līdzfinansējumu līdz 300 eiro pasākuma norisei.

Konkursa mērķis ir veicināt sabiedrisko līdzdalību un paplašināt veselību veicinošu aktivitāšu piedāvājumu Jelgavas iedzīvotājiem, sniedzot finansiālu atbalstu pasākumu īstenošanai. Šī ir iespēja ikvienam jelgavniekam, kuram ir atbilstoša izglītība un kompetence kādā no veselības veicināšanas jomām, iesniegt savu pieteikumu. Konkursa kopējais budžets šogad ir 900 eiro, un trīs veiksmīgāko ideju autori varēs saņemt pašvaldības līdzfinansējumu līdz 300 eiro iecerētās aktivitātes īstenošanai. Pretendentam dalībai konkursā jāiesniedz pieteikuma veidlapa un plānoto aktivitāšu izmaksu tāme.

 

Konkursam var pieteikties elektroniski, nosūtot pieteikumu parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, uz e-pastu: soc@soc.jelgava.lv vai klātienē, iesniedzot pieteikumu Jelgavas Sociālo lietu pārvaldē Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9, Informācijas kabinetā – 115. kabinetā, vai nosūtot pa pastu.

 

Konkursa uzvarētājiem veselības veicināšanas pasākumi būs jārealizē līdz šā gada 30. oktobrim. Konkursa dalībnieku pieteikumu idejas var būt dažādas – nodarbību cikls, vienreizējs pasākums, tiešsaistes pasākums vai cits, kurš atbilst Veselības veicināšanas ideju konkursam. Pieteikumā ir jābūt vismaz vienam no Sabiedrības veselības pamatnostādņu 2021.–2027. gadam 1. rīcības virzienā Veselīgs un aktīvs dzīvesveids ietvertajiem uzdevumiem:

  • veicināt veselīga un sabalansēta uztura lietošanu.
  • veicināt lielāku iedzīvotāju fizisko aktivitāti ikdienā.
  • mazināt dažāda veida atkarību izraisošo vielu lietošanu un procesu atkarības.
  • uzlabot iedzīvotāju seksuālo un reproduktīvo veselību.
  • uzlabot iedzīvotāju psihoemocionālo labklājību.
  • uzlabot iedzīvotāju zobu un mutes dobuma veselību.
  • veicināt veselīgu un drošu dzīves un darba vidi, mazinot traumatismu un mirstību no ārējiem nāves cēloņiem.

Sīkāku informāciju par pieteikuma sagatavošanu, iesniegšanu un citiem ar konkursu saistītajiem jautājumiem var iegūt, rakstot uz e-pastu: veselibas.veicinasana@soc.jelgava.lv.

 

Jāpiebilst, ka pagājušajā gadā veselības veicināšanas ideju konkursā finansiāli tika atbalstītas trīs idejas, dodot iespēju jelgavniekiem bez maksas piedalīties vingrošanā ar džeza dejas elementiem un atvērtajās deju meistarklasēs "Jelgava dejo", savukārt bērniem vecumā no 7 līdz 13 gadiem bija iespēja piedalīties volejbola treniņos.

 

Veselības veicināšanas ideju konkursa NOLIKUMS

Pieteikuma VEIDLAPA

Izmaksu TĀME

 

 

Foto: Canva.com

 

Informācija: Jelgavas Sociālo lietu pārvalde

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies