15.3 °C, 6.3 m/s, 51.9 %

Sākumlapa JaunumiSportsSkvoša reitinga turnīrā dominē jelgavnieces
Skvoša reitinga turnīrā dominē jelgavnieces
11/08/2020

Latvijas Skvoša federācijas reitinga turnīrā “Fitland Open”, kas 8. augustā notika Jelgavā, dāmām nepārspēta palika jelgavniece Baiba Lulle, vīriešiem – rīdzinieks Artūrs Zaicevs.

Sieviešu grupā 2. vietu izcīnīja jelgavniece Elīza Dombrovska, savukārt 3. vietu izcīnīja juniore Una Ulmane no Ozolniekiem. “Atzīstams ir arī 12 gadus jaunās jelgavnieces Sonoras Liepas sniegums – viņa, pirmo reizi startējot spēcīgajā W1 grupā, izcīnīja 5. vietu,” informē sacensību organizatore Baiba Lulle.

Vīriešiem 20 kungu konkurencē vicečempions rīdzinieks Artūrs Zaicevs pārspēja prasmīgo, bet turnīros reti spēlējošo rīdzinieku Kārli Pekstiņu. Bronzas mača izskaņā jelgavnieks Gatis Graudums tomēr nespēja noturēt pirmajā geimā radīto spiedienu un bija spiest piekāpties pieredzējušā ķekavnieka Gunāra Priževoita precizitātes un stabilitātes priekšā. Jelgavas junioru vecuma sportists Augusts Ūbelis ierindojās 5. vietā.

Turnīrs notika ar Latvijas Skvoša federācijas un programmas “Valsts sportam” atbalstu. Sacensību rezultāti tiks ieskaitīt Skvoša federācijas reitingā.