8.2 °C, 4.7 m/s, 85.2 %

Sākumlapa JaunumiSportsSmagatlēti Codē izcīna trīs medaļas
Smagatlēti Codē izcīna trīs medaļas
12/10/2021

Joprojām aktīvi sacensībās startē pauerliftinga kluba “Apolons” sportisti – aizvadītajā nedēļas nogalē Codē izcīnītas trīs medaļas.

9. oktobrī Codē norisinājās kārtējais Latvijas kausu posms svaru stieņa spiešanā guļus. Jelgavas kluba “Apolons” sportisti tajā izcīnīja divas zelta un vienu bronzas medaļas.

Zelta medaļu svara kategorijā līdz 83 kilogramiem izcīnīja Ivans Raukenas, paceļot 95 kilogramus smagu stieni, un Jānis Folkmanis svara kategorijā līdz 105 kilogramiem, paceļot 127,5 kilogramus smagu stieni. Kluba “Apolons” pārstāve Jana Jansone piebilst, ka Jānis Folkmanis ieguva arī 2. vietu savā vecuma grupā un ieguva speciālu kausu.

Jānis Lapels izcīnīja bronzas medaļu svara kategorijā līdz 93 kilogramiem, paceļot 120 kilogramus smagu stieni.