7.7 °C, 2.8 m/s, 93 %

Sākumlapa JaunumiSportsSmaiļotāji un kanoe airētāji no Limbažiem pārved 25 medaļas
Smaiļotāji un kanoe airētāji no Limbažiem pārved 25 medaļas
16/08/2021

No 13. līdz 15. augustam Limbažos notika Latvijas čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā pieaugušajiem. Jelgavas sportisti mājās atgriezušies ar 25 medaļām.

Divas zelta medaļas izcīnīja Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) kanoe airētājs Roberts Lagzdiņš – vieniniekos 500 un 1000 metros. Pie divām zelta godalgām tika arī Jelgavas BJSS kanoe airēšanas treneris Boriss Lonskis – viņš, pārstāvot JAK “Zemgale”, airēja kanoe četriniekā 200 un 500 metros.

Sudraba medaļu kanoe airēšanā izcīnīja Nils Mediņš vieniniekos 500 un 1000 metru distancē, divniekos 1000 metru distancē pārī ar Juriju Ševcovu, četriniekos 200 un 500 metru distancē kopā ar Juriju Ševcovu un Ignatu Kunašu. Tāpat sudrabs kanoe airēšanā vieniniekos 200 un 500 metru distancē Jūlijai Gutovai. Sudrabu vieniniekos 200 metru distancē izcīnīja Roberts Lagzdiņš, savukārt pārī ar Juriju Ševcovu viņiem sudrabs divniekos 500 metru distancē.

Smaiļošanā sudraba medaļu vieniniekos 200 un 1000 metru distancē izcīnīja Katrīna Smiltniece, Kārlis Dumpis – vieniniekos 500 metru distancē un divniekos 1000 metru distancē, kā arī jauktajos divniekos 200 metru distancē pārī ar Melāniju Čamani.

Bronzas godalgu kanoe airēšanā izcīnīja Aleksandra Počtarenko vieniniekos 200 un 500 metru distancē, savukārt vīriešu konkurencē – Nils Mediņš un Jurijs Ševcovs divniekos 200 metru distancē.

Smaiļošanā bronzas medaļu ieguva Melānija Čamane vieniniekos 500 metru distancē, pārī ar Katrīnu Smiltnieci – divniekos 500 metru distancē, kopā ar Katrīnu Smiltnieci un Antuaneti Bāru – četriniekos 200 un 500 metru distancē.

Nākamais starts Jelgavas smaiļotājiem un kanoe airētājiem būs dalība pasaules junioru un U-23 grupas čempionātā, kas notiks no 3. līdz 6. septembrim Portugālē.