15.4 °C, 6.2 m/s, 49.6 %

Sākumlapa JaunumiSportsSpēka divcīņā izcīna četras medaļas
Spēka divcīņā izcīna četras medaļas
27/09/2021

25. septembrī Siguldas novada Lēdurgas brīvdabas estrādē notika trešais Latvijas Kausa posms pauerliftingā – sacensības spēka divcīņā: svaru stieņa spiešanā guļus un svaru stieņa vilkšanā no zemes. Jelgavas kluba Apolons sportisti izcīnīja četras medaļas.

Sporta klubu “Apolons” pārstāvēja četri sportisti, no kuriem viens – pieredzējis vecmeistars, bet pārējie – debitanti šāda tipa sacensībās. Visi četri sportisti izcīnīja medaļas, Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs” informēja kluba trenere Jana Jansone.

Jauniešu konkurencē zelta medaļu izcīnīja Edvīns Kranga, startējot svara kategorijā līdz 66 kilogramiem. Edvīns uzspieda 80 kilogramus un vilkšanā pacēla 105 kilogramus. Sudraba medaļa jauniešu konkurencē Eduardam Eveliņam svara kategorijā līdz 93 kilogramiem. Viņš uzspieda 90 kilogramus, uzvilka 130 kilogramus.

Bronzu junioru konkurencē izcīnīja Eduards Šveimrauss svara kategorijā līdz 74 kilogramiem. Viņa rezultāts: spiešanā – 90 kilogrami, vilkšanā – 110 kilogrami.

Senioru grupā bronza vecmeistaram Jānim Folkmanim, kurš startēja svara kategorijā līdz 105 kilogramiem. Viņa rezultāts: spiešanā – 130 kilogrami, vilkšanā – 215 kilogrami.