1.1 °C, 1.3 m/s, 97.1 %

Sākumlapa JaunumiSportsTriatlonistiem – divi zelti un divas bronzas
Triatlonistiem – divi zelti un divas bronzas
18/08/2022

Jelgavas kluba Piramida Triathlon Club sportisti Latvijas triatlona kausa pēdējā posmā izcīnīja divas zelta un divas bronzas medaļas.

Latvijas kausa pēdējais posms notika 13. augustā Rīgā, Mežaparkā, peldēšanas sacensības aizvadot Kīšezerā un ar finišu Lielajā estrādē.

Zelta medaļu izcīnīja divi kluba “Piramida Triathlon Club” sportisti: Darja Gubina F13 grupā un Everts Pikšēns M13 grupā. Viņiem bija jāpeld 200 metri, ar velosipēdu jānobrauc 4,3 kilometri un jānoskrien 1,6 kilometri. Darja finišēja 21,15 minūtēs, Everts finišēja 20,13 minūtēs. “Līdz ar uzvarām pēdējā posmā gan Darja, gan Everts uzvarēja arī Latvijas kausa kopvērtējumā katrs savā vecuma grupā,” Jelgavas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” pastāstīja kluba “Piramida Triathlon Club” vadītājs un treneris Vladimirs Kuzmenko.

Jelgavas sportistu kontā arī divas bronzas medaļas. F9 grupā 3. vieta Jekaterinai Gubinai – viņa 100 metrus nopeldēja, 3,5 kilometrus nobrauca ar velosipēdu un 800 metrus noskrēja 19,17 minūtēs. M15 grupā 3. vieta Gustavam Vīksnem – viņš 375 metrus nopeldēja, 13 kilometrus nobrauca ar velosipēdu un 2,5 kilometrus noskrēja 39,39 minūtēs. “Latvijas kausa kopvērtējumā Jekaterinai ir 1. vieta, Gustavam – 2. vieta savā grupā,” norāda V.Kuzmenko, piebilstot, ka klubu kopvērtējumā “Piramida Triathlon Club” ieņem 2. vietu.