0.4 °C, 1.7 m/s, 81.7 %

Sākumlapa JaunumiSportsUzstāda personīgo rekordu
Uzstāda personīgo rekordu
21/01/2020

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlēte Māra Anna Zīverte sacensībās “Kuldīgas Katrīnas kausi”, kas norisinājās 18. janvārī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā, uzstādījusi jaunu personīgo rekordu 400 metru skrējienā telpās.

400 metru skrējienā startēja 11 dalībnieces. Jelgavas sportiste M.A.Zīverte ar rezultātu 56,96 sekundes finišēja otrā un izcīnīja sudraba medaļu. Kā norāda sportistes trenere Laila Nagle, tas ir jauns vieglatlētes personīgais rekords 400 metru skrējienā telpās.

400 metru skrējienā uzvarēja Kima Rozena no Nīderlandes ar rezultātu 56,92 sekundes, savukārt trešo vietu ieguva Latvijas sportiste Patrīcija Cīrule ar rezultātu 57,95 sekundes.

“Kuldīgas Katrīnas kausos” kopumā startēja 158 atlēti – 97 vīrieši un 61 sieviete – no 12 valstīm, informē Latvijas Vieglatlētikas savienība. M.A. Zīverte bija vienīgā Jelgavas sportiste, kas piedalījās šajās sacensībās.

Jāpiebilst, ka “Sportland” kausa izcīņas 1. posmā, kas norisinājās 10. janvārī Liepājas Olimpiskā centra vieglatlētikas manēžā, M.A.Zīverte 200 metru skrējienā atkārtoja savu personīgo rekordu telpās – finišēja pēc 24,97 sekundēm.