9.6 °C, 4.9 m/s, 75.8 %

Sākumlapa JaunumiSportsUzvar Lietuvas tekvondo čempionātā un sacensībās Somijā
Uzvar Lietuvas tekvondo čempionātā un sacensībās Somijā
01/11/2021

Jelgavas tekvondo kluba “Olimpiks” audzēknis Ruslans Lepins-Žagars divas nedēļas nogales pēc kārtas aizvadījis sacensības, abās izcīnot augstākā kaluma medaļu.

Ruslans Lepins-Žagars izcīnīja 1. vietu Lietuvas atklātajā tekvondo čempionātā, kas notika Viļņā 23. oktobrī. Jelgavas kluba “Olimpiks” audzēknis startēja kadetu vecuma grupā (11–13 gadi) svara kategorijā līdz 45 kilogramiem. “Ruslans aizvadīja divas smagas cīņas, izcīnīja divas smagas uzvaras un ieguva 1. vietu,” Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” pastāstīja kluba vadītās un treneris Vitālijs Lepins-Žagars.

Nedēļu vēlāk, 30. oktobrī, Somijas pilsētā Nurmijervi notika starptautisks tekvondo turnīrs “Nurtzi Open”, kas pulcēja 170 sportistus no Somijas, Igaunijas, Gruzijas, Latvijas un Marokas. Sacensībās startēja vairāki Latvijas sportisti, tostarp Jelgavas kluba “Olimpiks” audzēknis Ruslans Lepins-Žagars. Viņš kadetu vecuma grupā svara kategorija līdz 41 kilogramam septiņu sportistu konkurencē izcīnīja 1. vietu, uzvarot trīs cīņās.