12 °C, 6 m/s, 60 %

Sākumlapa JaunumiSports“3×3 Jelgava” iekļūst tūres “Open” finālā
“3×3 Jelgava” iekļūst tūres “Open” finālā
25/04/2022

Brīvdienās Ķekavā aizvadīts Latvijas Basketbola savienības rīkotās 3×3 basketbola tūres Open piektais posms. Komanda 3×3 Jelgava tajā izcīnīja 2. vietu un iekļuva tūres finālā.

Ķekavā vīriešu konkurencē sacentās 15 komandas. Uzvarēja komanda no Lietuvas “Candyshop”, kas finālā ar 21:19 pārspēja “3×3 Jelgava” komandu. Līdz ar to mūsu basketbolistiem 2. vieta.

Komandas “3×3 Jelgava” pārstāvis Kristaps Pļavnieks un lietuvietis Laurīns Balkūns sešos mačos guva pa 35 punktiem, dalot 3. vietu turnīra rezultatīvāko spēlētāju topā.

“3×3 Jelgava” komandā spēlēja Armands Ginters, Armands Seņkāns, Kristaps Pļavnieks, Mārtiņš Šteinbergs.

Tūres “Open” kopvērtējumā komanda “3×3 Jelgava” ar 280 punktiem ieņem 2. vietu un ir viena no 12 komandām, kas piedalīsies finālturnīrā 7. maijā Kandavā.