"Čilija Pizza" atver picēriju Jelgavā

25.07.2005.
"Tas ir tikai turpmākās attīstības sākums," saka Andis Osis, SIA „Čilija Pizza" direktors. "Šobrīd mūsu picērijas galvenokārt ir Rīgā un divas Liepājā, taču mēs šobrīd meklējam vietas, lai atvērtu savas picērijas citās pilsētās un kā pirmā ir Jelgava. Mums kā picēriju tīklam svarīgi, lai ir labas atrašanās vietas picērijām un lai spējam nodrošināt mūsu viesiem plašu un gardu ēdienu piedāvājumu un augstu apkalpošanas kultūru. Šobrīd mūsu ēdienkartē ir vairāk kā 50 dažādu picu izvēle, kā arī plašs salātu, zupu un otro ēdienu piedāvājums. Īpaša ēdienkarte ir izstrādāta bērniem, kā arī iespēja mūsu picērijās organizēt bērniem svētku dienas. Katru mēnesi mēs viesus iepriecinām ar jauniem un nebijušiem piedāvājumiem un, ja apmeklētāji novērtē jaunumu kvalitāti un garšu, tie tiek iekļauti pamatēdienkartē," veiksmīgo attīstību skaidro Andis Osis.

Picērijas "Čili Pica" Jelgava kopējā platība būs 240 kvadrātmetru, bet apmeklētāju zāle - 145 m2 liela. Jaunajā picērijā strādās 36 darbinieki un tajā maltīti varēs ieturēt līdz pusnaktij. Jelgavas picērija ir frančīzes SIA "Picu serviss"" restorāns.

Populārais picēriju tīkls "Čili Pica" Latvijā darbojas no 2001.gada un tajā kopā strādā vairāk kā 300 darbinieku. "Čili Pica" picērijās ik dienu maltīti ietur vairāk kā 6000 viesu.

Picēriju tīkls "Čili Pica" pērn Latvijā strādājis ar 2,08 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 76% lielāks nekā 2003.gadā.

"Čilija Pizza" ir Lietuvas UAB "Čilija" meitas uzņēmums. "Čili Pica" picēriju tīkls Latvijā strādā no 2001.gada. Uzņēmumā nodarbināti vairāk nekā 300 darbinieku.

Informāciju sagatavoja Inese Visocka, SIA "Čilija Pizza" mārketinga direktore.

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies