“Pludmales festiņš” – pasākums ģimenēm

11.07.2019. Sabiedrības integrācijas pārvalde

Jelgavas ģimenes tiek aicinātas uz lielisku kopā būšanu un brīvdienas pavadīšanu “Pludmales festiņā” 13. jūlijā no 12 līdz 15 Jelgavas promenādē. Festiņš ir atraktīvs pasākums visai ģimenei, kā arī bērniem, jauniešiem un senioriem, kur visi pozitīvā gaisotnē aicināti aktīvi darboties, sportot, izglītoties, baudīt veselības kokteiļus un pavadīt laiku kopā.


“Pludmales festiņš” ir pasākums, kas radīts, ar mērķi mazināt to laiku, kas pavadīts pie vadierīcēm, datora, televizora vai lielveikalos. Tā vietā tiek dota iespēja ģimenēm un draugiem atraktīvi pavadīt brīvdienu tepat Jelgavā, kopā svaigā gaisā. Tās ir trīs stundas brīvdienā ar pievienoto vērtību.

 

Šī gada noslēdzošais Festiņš noritēs Jelgavas promenādē 13.jūlijā no pulksten 12:00 līdz 15:00.

 

Kā katrā pasākumā, arī šoreiz dalībniekus sagaida īpaši pārsteigumi. Dalībniekiem būs iespēja piedalīties  izglītojošā lekcijā vecākiem, kurā kopā ar eksistenciālo psihologu Marku Jermaku tiks pārrunātas tēmas “Kas man traucē ieraudzīt savu bērnu tādu, kāds viņš ir?!” un “Sirdssruna ar bērnu. Vai tas ir grūti?”, kā arī Veselības Veicināšanas programmas ietvaros pasākuma dalībniekiem būs iespēja veikt veselības eksprestestus - noteikt cukura, holesterīna līmeni asinīs, izmērīt asinsspiedienu un izzināt sava ķermeņa kompozīciju, izmantojot bioimpedances svarus.

 

Uzreiz pēc izglītojošās lekcijas vecākiem, pulksten 14 interesenti aicināti uz veselīga uztura meistarklasēm kopā ar pavāru Arno Polīti un uztura speciālisti Sanitu Unguri. Klātesošie varēs gan uzklausīt teorētisko informāciju par veselīgu uzturu, gan praktiski vērot tā pagatavošanas procesu un nodegustēt sagatavotos veselības kokteiļus un pagatavotos produktus.

 

Šajā reizē bērni un jaunieši aicināti uz gaisa jogu kopā ar deju studiju “Benefice”, seniori un citi prāta spēļu cienītāji pilnveidot vai apgūt prasmes šaha vai dambretes spēlē kopā ar meistaru Viktoru Krūmiņu, savukārt  drosmīgākie festiņa apmeklētāji aicināti iemēģināt braukšanu ar SUP dēli.

 

Nemainīga vērtība, kas raisījusi vislielāko cilvēku atsaucību arī iepriekš, ir atraktīvās biedrības “REMOSS” veidotās ģimenes un individuālās spēles un stafetes festiņa dalībniekiem, kā arī radošās darbnīcas, kurās ikviens varēs izpausties radoši. Par nelielu atlīdzību būs iespēja apgleznot seju, iegūt hennas zīmējumu uz ķermeņa, kā arī vizināties ponija mugurā.

 

Atgādinām, ka pasākuma dalībnieki, piedaloties aktivitātēs, krāj zīmodziņus savās dalībnieka kartēs, ar kurām var laimēt patīkamas balvas katras stundas Lielajā loterijā un gūt iespēju pus stundu par vienu eiro baudīt priekus Bambino atrakcijās.

 

FINAL_PLUDMALES_FESTIN_2019_PDF-01-01.jpg

 

Ģimenes pasākumu “Pludmales festiņš” organizē Jelgavas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Kultūras un mākslas centrs “Nātre””. Pasākumu atbalsta Bērnu un jauniešu attīstības centrs “Bambino”, biedrība “REMOSS”, SUPX.LV, SIA Sporta kompleksam “Zemgale V”, SIA “Jelgavas ūdens”, JPPI “Pilsētsaimniecība”, JPPI “Kultūra”, jauniešu apvienībai “Brīvprātīgie Jelgavai”, kā arī aktivitātes Veselības veicināšanas programmas ietvaros tiek īstenotas ar projekta "Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, 1.kārta" Nr.9.2.4.2/16/I/085 finansiālu atbalstu.

 

Organizatori informē - pasākuma laikā notiks filmēšana un fotografēšana. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Ziņu sagatavoja

JPPA Sabiedrības integrācijas pārvalde

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies