-0.3 °C, 1.9 m/s, 80.5 %

Sākumlapa JaunumiPilsētaApbalvoti mēneša labākie sportisti
Apbalvoti mēneša labākie sportisti
11/12/2019

11.decembrī Jelgavas pilsētas domes sēžu zālē sveikti sportisti un treneri par sasniegumiem Latvijas valsts čempionātos un starptautiskās sacensībās 2019.gada septembra, oktobra, novembra un decembra mēnešos. Pateicības rakstus un apbalvojumus saņēma Jelgavas peldētāji, cīņas sporta veidu pārstāvji, smaiļošanas un kanoe airētāji,  skvoša spēlētāji un mākslas vingrotājas.

Šī gada oktobrī Maskavā tika aizvadīts Premjerlīgas posms karatē kumite disciplīnā svara kategorijā līdz 60 kilogramiem, kurā Jelgavas karatists Kalvis Kalniņš izcīnīja 3.vietu.

Panākumus starptautiskās sacensībās guva Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas cīņas sporta veidu pārstāvji. Ņikita Skorbenko izcīnīja 2.vietu starptautiskajā turnīrā “Warsaw Open Judo 2019” U-18 grupā svara kategorijā līdz 81 kg un 7.vietu Pasaules čempionātā sambo U18 vecuma grupā līdz 75kg, kas no 10. līdz 13.oktobrim norisinājās Taškentā, Uzbekistānā. Šī gada novembrī Igaunijā norisinājās starptautisks džudo turnīrs “K.Keerak Children’s Judo Day”, kurā startēja Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi. 3.vietu, svara kategorijā līdz 81 kg, izcīnīja Ņ.Skorbenko, bet augstākā kaluma medaļas izcīnīja Marks Sutika U18 svara kategorijā līdz 90 kg un Vladimirs Ščerbakovs U18  svara kategorijā līdz 60 kg.

Austrumu cīņu sporta klubs “SHINRI” sportiste Anna Poņatovska kļuva par Latvijas čempioni 7.decembrī Siguldā notikušajā Latvijas čempionātā karatē kata disciplīnā.

Augstus rezultātus peldēšanā sasniedza Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas treneres Ingas Arnītes audzēkne Elīza Lagzdiņa, kura izcīnīja 3. vietu starptautiskajās peldēšanas sacensībās “Madwave Challenge of Riga” 50 m distancē brasā junioru grupā un kļuva par Latvijas čempioni peldēšanā 100 m un 200 m distancēs brasā junioru grupā. Sportiste uzstādīja jaunu sacensību rekordu 200 m distancē novembrī notikušajās peldēšanas sacensībās Jelgavā.

“Jelgavas Roņu” peldētājs Aleksandrs Jakovļevs juniors izcīnīja 1.vietu Pasaules kausa “Winter Swiming World Cup” 1.posmā  un Jelgavas pilsētas atklātajā čempionātā ziemas peldēšanā 100 m brasā, 2.vieta 50 m brasā, 3.vieta 50 m un 100m brīvajā stilā.

Lepojamies ar Jelgavas skvoša spēlētājiem! Baiba Lulle izcīnīja Latvijas čempiones titulu skvošā novembrī notikušajā Latvijas skvoša čempionātā, bet viņas audzēknis Jelgavas skvoša kluba biedrs Augusts Ūbelis izcīnīja 1.vietu Baltijas čempionāta 2.posmā U19 vecuma grupā.

Veiksmīgi startējuši Jelgavas smaiļošanas un kanoe airētāji. Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas treneru Sergeja Bobkova un Leldes Laures audzēkņi Jānis Timbors  un Katrīna Smiltniece kļuvuši par Latvijas čempioniem. J.Timbors startēja Eiropas U-23 čempionātā Grieķijā airēšanā vieniniekā 2000m distancē, izcīnīja Latvijas čempiona titulu sprintā akadēmiskajā airēšanā vieniniekā 250m un 500m distancēs un 3.vietu Starptautiskajās sacensībās “Danes Regate” vieniniekā 3000m distancē. K.Smiltniece  kļuva par Latvijas un Baltijas čempioni smaiļošanā K-1 8 km distancē junioru grupā.

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas treneru Veronikas Stoļarovas un Irinas Smelovas audzēkne mākslas vingrotāja  Anna Murikova izcīnīja 1.vietu Latvijas čempionātā atsevišķos veidos vingrojumā ar vālēm, bet komanda, ar Patrīciju Volkovu, Zlatu Karpoviču, Jeļizavetu Belozubu, Valēriju Kuzmenko un Veroniku Strogonovu sastāvā, kļuva par Latvijas čempionēm grupu vingrojumos. Priecājamies par Jelgavas sportistiem!