Atvērti vēlēšanu iecirkņi

01.03.2005.
Priekšvēlēšanu laikā vēlēšanu iecirkņos vēlētāji var iepazīties ar pašvaldībā vēlēšanām pieteiktajiem deputātu kandidātu sarakstiem, priekšvēlēšanu programmām, ziņām par kandidātiem un balsošanas kārtību, informēja Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētāja palīdze Kristīne Bērziņa.

Tāpat šajā laikā vēlēšanu iecirkņos jāpiesaka arī balsošana vēlētāju atrašanās vietā tiem vēlētājiem, kuri veselības stāvokļa dēļ nevarēs ierasties vēlēšanu iecirknī vēlēšanu dienā.

Savukārt 9., 10. un 11.martā tie vēlētāji, kuri nevarēs nobalsot vēlēšanu dienā, ir aicināti izmantot iespēju nobalsot iepriekš. Iepriekšējās balsošanas laiki šogad pirmo reizi būs vienoti visā Latvijā. Trešdien, 9.martā, vēlēšanu iecirkņi būs atvērti no pulksten 17.00 līdz 20.00, ceturtdien, 10.martā, - no pulksten 9.00 līdz 12.00, bet piektdien, 11.martā – no pulksten 10.00 līdz 16.00.

Savukārt no 2. marta līdz 8.martam, laikā, kad vēlēšanu iecirkņos balsošana nenotiks, vēlēšanu iecirkņi strādās četras stundas dienā vēlēšanu komisiju noteiktajos darba laikos.

Informācijai par vēlēšanu iecirkņu darba laiki ir izlikti pie visiem vēlēšanu iecirkņiem un ir pieejamai pašvaldībā, kā arī portālā jelgava.lv sadaļā “pašvaldību vēlēšanas”.

Papildus - informācija par vēlēšanu iecirkņu darba laikiem ir pieejama arī Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) mājas lapā www.cvk.lv, kā arī šo un citu informāciju par pašvaldību vēlēšanu kārtību ikviens vēlētājs var uzzināt, piezvanot uz CVK informatīvo tālruni 7049999.

Informāciju sagatavoja pašvaldības Sabiedrisko attiecību sektorā

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies