5.9 °C, 2.5 m/s, 95.9 %

Sākumlapa JaunumiSportsBK “Jelgava” izslēgšanas spēļu pretiniekus uzzinās nākamnedēļ
BK “Jelgava” izslēgšanas spēļu pretiniekus uzzinās nākamnedēļ
24/03/2022

Vīriešu basketbola komanda Jelgava noslēgusi Ramirent Nacionālās līgas pamatturnīru un nodrošinājusi iekļūšanu izslēgšanas spēļu kārtā, bet savus pretiniekus uzzinās nākamās nedēļas sākumā.

BK “Jelgava” pamatturnīra pēdējā spēlē 23. martā izbraukumā pārspēja BK “Saldus” ar rezultātu 89:57. Šobrīd jelgavnieki ar 18 uzvarām 20 spēlēs ir turnīra tabulas 1. vietā ar nopelnītiem 38 punktiem. Otrajā vietā esošā “Kandava/Anzāģe” atpaliek par vienu punktu un pamatturnīra pēdējo spēli aizvadīs 25. martā – pēc tās situācija tabulā var mainīties.

Katras konferences – Rietumu un Austrumu – astoņas labākās komandas iekļūs izslēgšanas spēlēs. Astotdaļfinālā Austrumu konferences pirmā komanda tiksies ar Rietumu pēdējo komandu, Austrumu otrā labākā komanda – ar Rietumu septīto un tamlīdzīgi, un uzvarētāji tiks noskaidroti divu spēļu summā. Izslēgšanas spēļu pāri būs zināmi pēc pamatturnīra pēdējās spēles 28. martā. Astotdaļfinālu paredzēts aizvadīt laikā no 30. marta līdz 10. aprīlim.

Sākot no ceturtdaļfināla, komandas cīnīsies līdz divām uzvarām, vienīgi čempioni tiks noskaidroti cīņā līdz trīs uzvarām. Ceturtdaļfināla spēles paredzētas laikā no 11. līdz 20. aprīlim, pusfināls – no 21. aprīļa līdz 1. maijam. Finālsērija paredzēta laikā no 2. līdz 22. maijam.