5.9 °C, 4.6 m/s, 53.1 %

Sākumlapa JaunumiSportsDivi BJSS audzēkņi kļūst par Latvijas čempioniem
Divi BJSS audzēkņi kļūst par Latvijas čempioniem
10/02/2020

7. un 8. februārī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika 2020. gada Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās jauniešiem U-18 grupā un junioriem U-20 grupā. Divi Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) audzēkņi kļuva par Latvijas čempioniem.

Latvijas čempioni tika noskaidroti 51 disciplīnā. Jelgavas BJSS sportiste, treneres Lailas Nagles audzēkne Māra Anna Zīverte kļuva par divkārtēju Latvijas čempioni U-20 grupā: 60 metru un 200 metru skrējienā. 60 metru skrējienā Anna Māra uzvarēja 27 skrējēju konkurencē ar laiku 7,74 sekundes. Savukārt 200 metru skrējienā startēja 31 sportiste, un jelgavniece uzvarēja ar Latvijas sezonas labāko laiku telpās – 24,94 sekundēm.

Savukārt Jelgavas BJSS vieglatlēts, treneres Santas Lorences audzēknis Ričards Alans Kļaviņš kļuva par čempionu U-18 grupā 60 metru skrējienā. Viņš uzvarēja 43 skrējēju konkurencē, finišējot pēc 7,23 sekundēm.

Vēl Jelgavas sportists Maksims Korotkovs ar rezultātu 14,04 metri izcīnīja 3. vietu lodes grūšanā U-20 grupā 11 sportistu konkurencē.