7.6 °C, 3.5 m/s, 93.9 %

Sākumlapa JaunumiSportsDžudisti Bērnu kausā izcīna 15 medaļas
Džudisti Bērnu kausā izcīna 15 medaļas
17/03/2022

Jelgavas jaunie džudisti Latvijas Džudo federācijas rīkotajā Bērnu kausa 1. posmā izcīnījuši 15 medaļas.

Bērnu kausa 1. posms notika 12. martā Vsevoloda Zeļonija Sporta skolas zālē, un tajās startēja 222 džudisti no 24 Latvijas klubiem un sporta skolām divās vecuma grupās: U-10 un U-12. Jelgavas sportisti izcīnīja 15 medaļas: divas zelta, divas sudraba un 11 bronzas.

Zelta medaļu izcīnīja Sofija Ivanova (U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 26 kilogramiem) un Ņikita Vaitehovičs (U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 46 kilogramiem).

Sudraba medaļu izcīnīja Ivans Kedičs (U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 24 kilogramiem) un Kristaps Vrubļevskis (U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 27 kilogramiem).

Bronzas medaļu izcīnīja Patrīcija Gāznere (U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 36 kilogramiem), Poļina Šļikova (U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 32 kilogramiem), Romāns Kostramins (U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 42 kilogramiem), Marks Portakovs (U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 27 kilogramiem), Natans Toņeņkijs (U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 27 kilogramiem), Martins Putins (U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 30 kilogramiem), Adrians Zeļonijs (U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 50 kilogramiem), Marija Isajeva (U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 36 kilogramiem), Damirs Solovjovs (U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 30 kilogramiem), Adrians Putins (U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 34 kilogramiem) un Emīls Saulīte (U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 38 kilogramiem).

Jāpiebilst, ka daļai mūsu jauno džudistu šīs bija pirmās sacensības.

Saskaņā ar sacensību nolikumu Bērnu kausam paredzēti trīs posmi.