14.6 °C, 6.2 m/s, 54.3 %

Sākumlapa JaunumiSportsDžudisti izcīna 11 medaļas
Džudisti izcīna 11 medaļas
12/05/2022

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas un džudo kluba KIN audzēkņi treneres Marinas Mazures vadībā sacensībās Rīgā izcīnījuši četras zelta, trīs sudraba un četras bronzas medaļas.

Rīgā 7. un 8. maijā notika 10. džudo turnīrs “Kyodai”, kurā piedalījās 678 sportisti, pārstāvot 53 klubus no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Polijas un Somijas. “Mūsu audzēkņiem šis ikgadējais turnīrs kas vairāk nekā sacensības. Sīva konkurence, svētku atmosfēra, saldējuma pauzes, uguns šovs, vērtīgas balvas, un, protams, pieredze,” norāda M.Mazure.

No jelgavniekiem sacensībās zelta medaļu izcīnīja Dmitrijs Žukausks U-14 vecuma grupā svara kategorijā virs 73 kilogramiem, Sofija Ivanova U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 26 kilogramiem, Ņikita Vaitehovičs U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 46 kilogramiem un Jānis Jakobs Birnītis U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 50 kilogramiem.

Sudraba medaļu izcīnīja Vilens Vladimirovs U-14 vecuma grupā svara kategorijā līdz 73 kilogramiem, Ivans Kedičs U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 25 kilogramiem un Emma Losāne U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 36 kilogramiem.

Bronzas medaļu izcīnīja Marks Portakovs U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 27 kilogramiem, Tamerlans Voroņeckis U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 42 kilogramiem, Iļdars Šeluhins U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 34 kilogramiem un Deniss Britikovs U-16 vecuma grupā svara kategorijā līdz 50 kilogramiem.

Tagad treneres M.Mazures audzēkņi gatavosies sacensībām Siguldā jūnijā.