Izmaiņas ieviestas vairākos reģionālo autobusu maršrutos, kas kursē no Jelgavas autoostas

26.01.2021.

Atsaucoties pasažieru ierosinājumiem, maršrutā Nr.6524 Jelgava–Eleja–Meitenes stacija, Nr.6775 Jelgava–Lielsesava, Nr.5515 Jelgava–Purmaļi–Kalnciems–Jelgava un Nr.6752 Jelgava–Kalnciems no šīs nedēļas ir ieviestas vairākas izmaiņas, informē VSIA "Autotransporta direkcija".

Satiksmes drošības nolūkos, lai nebūtu jāveic apgriešanās braukšanai pretējā virzienā uz autoceļa A8 Rīga–Jelgava–Lietuvas robeža (Meitene), maršruta Nr.6524 Jelgava–Eleja–Meitenes stacija reiss pieturā "Elejas skola" katru dienu tiks uzsākts pulksten 6.13. Līdz šim šis reiss tika uzsākts pieturā "Meitenes stacija". Savukārt maršruta Nr.6526 Jelgava–Lielplatone–Eleja autobuss, kas no Jelgavas autoostas katru dienu izbrauc pulksten 5.25, kursēs līdz pieturai "Elejas skola".

 

Nodrošinot pieturu pie skolas, maršruta Nr.6775 Jelgava–Lielsesava autobuss, kas no Jelgavas autoostas katru dienu izbrauc pulksten 17.15, apstāsies arī pieturā "Platones skola". Papildus tam reiss pieturā "Lielsesavas" katru dienu tiks uzsākts pulksten 18.35. Līdz šim tika uzsākts pulksten 18.30.

 

Mainīti arī pieturu nosaukumi. Pieturas "Kalnciems" nosaukums turpmāk būs "Pagrieziens uz Kalnciemu"; pieturas "Kalnciema kombināts" nosaukums būs "Standarts"; pieturas "Kalnciema robeža" nosaukums – "Krastiņi". Izmaiņas skar maršrutu Nr.5515 Jelgava–Purmaļi–Kalnciems–Jelgava un Nr.6752 Jelgava–Kalnciems.

 

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija: VSIA "Autotransporta direkcija"

 

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies