2.4 °C, 1.4 m/s, 62 %

Sākumlapa JaunumiSportsJauns personīgais rekords
Jauns personīgais rekords
06/07/2020

5. jūlijā Saldū norisinājās “Sportland kausa” posms, un Jelgavas vieglatlēti tajā izcīnīja vienu sudraba un vienu bronzas medaļu.

Šīs bija pirmās šīs sezonas vieglatlētikas sacensības ārā un pulcēja vairāk nekā 600 dalībnieku.

Sudraba medaļu 200 metru skrējienā sievietēm izcīnīja Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) sportiste Māra Anna Zīverte (dzimusi 2002. gadā) ar rezultātu 24,48 sekundes. Tas sportistei ir jauns personīgais rekords, kā arī ceturtais augstvērtīgākais sacensību rezultāts. Māra Anna spriež, ka rezultātu ietekmēja tas, ka sacensībās startēja arī Latvijas šābrīža labākā sprintere Sindija Bukša – gribējies turēt līdz līderei. Jāpiebilst, ka S.Bukša arī uzvarēja 200 metru distancē ar rezultātu 24,07 sekundes. Šajā distancē startēja 35 sportistes.

embed

Bronzas medaļu lodes grūšanā vīriešiem izcīnīja Jelgavas BJSS sportists Maksims Korotkovs (dzimis 2001. gadā). Viņš lodi raidīja 11,79 metrus tālu. Šajā disciplīnā startēja pieci dalībnieki, un uzvarētāja rezultāts bija 19,51 metrs.

Abu sportistu trenere ir Laila Nagle.

Nākamais “Sportland kausa” posms notiks Jelgavā 18. jūlijā, kas vienlaikus būs arī Jelgavas čempionāts vieglatlētikā un Ulda Samsona balvas izcīņa diska mešanā pieaugušajiem.