Jelgava apdrošinās pašvaldības izglītības iestādes

26.09.2006.
„Lai arī Rietumos šī ir pieņemta prakse, lēmums par apdrošināšanu tika pieņemts pēc pagājušajā gadā pieredzētajām vētrām, kas nodarīja postījumus arī pilsētas izglītības iestādēm. Lai šādās situācijās pašvaldības budžets neciestu no neparedzētiem izdevumiem, nolēmām apdrošināt visas pilsētas pašvaldību izglītības iestāžu ēkas” stāsta pilsētas izpilddirektors.
„Pēdējos gados ievērojami līdzekļi ieguldīti Jelgavas pašvaldības izglītības infrastruktūras uzlabošanā, skolas tiek labāk aprīkotas ar mācībām nepieciešamo inventāru. Tāpēc ir svarīgi, lai pēkšņu dabas stihiju gadījumos nodarītie zaudējumi tiktu kompensēti un tie neradītu finansiālus sarežģījumus pašvaldības budžetam”, uzsver G.Kurlovičs.
Pavisam konkursā piedalījās trīs apdrošināšanas sabiedrības, taču par visizdevīgāko tika atzīts „ERGO Latvija” piedāvājums. Apdrošināšanas līguma kopējā līgumcena ir 18 097 lati. Saskaņā ar līgumu tiks apdrošinātas 38 dažādas Jelgavas skolu un pirmsskolas iestāžu ēkas.
"ERGO Latvija" valdes priekšsēdētājs Ivars Priedītis: ”Ļoti svarīgi, ka arī tādā nozarē kā izglītība, tiek domāts par valsts nākotnes – bērnu - labklājību un drošību, apdrošinot mācību iestādes.”
„Cerams, ka Jelgavas domes piemēram, apdrošināt visas pilsētas skolu ēkas, sekos arī citu Latvijas pašvaldību vadītāji. Piedaloties un uzvarot Jelgavas domes rīkotajā konkursā, „ERGO Latvija” ir patiesi gandarīta par iespēju sniegt drošības sajūtu Jelgavas skolniekiem un sirdsmieru viņu vecākiem”, norāda I.Priedītis.

Informāciju sagatavoja Jelgavas pašvaldības
preses sekretārs Jānis Zemene

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies