Jelgavas dome pilnvaro Pašvaldības policiju pieņemt lēmumu par transportlīdzekļu pārvietošanu

21.02.2005.
Lēmums pieņemts saskaņā ar likumu "Par pašvaldībām", Ceļu satiksmes likumu un Ministru kabineta noteikumiem par transportlīdzekļa piespiedu pārvietošanu un transportlīdzekļa atzīšanu par ilgstoši atstātu uz ceļa.

Jelgavas dome nolēma pilnvarot Pašvaldības policijas policistus atzīt transportlīdzekļus par ilgstoši atstātiem uz ceļa un pieņemt lēmumu par šo transportlīdzekļu pārvietošanu uz speciālo maksas stāvlaukumu, ko konkursa kārtībā noteikusi pašvaldība.

Kā informēja domes izpilddirektora vietnieks Vilis Ļevčenoks, konkursā par speciālā maksas stāvlaukuma apsaimniekošanu piedalījušies vairāki uzņēmumi. Par uzvarētāju atzīta SIA "Dace", kas atrodas Jelgavā, Aviācijas ielā 12. Transportlīdzeklis atzīstams par ilgstoši atstātu uz ceļa, ja tur atrodas vairāk nekā 45 dienas. Šādā gadījumā transportlīdzekļa pārvietošanu un atrašanos stāvlaukumā apmaksā tā īpašnieks.

Jelgavas dome arī pilnvaroja Pašvaldības policijas policistus Ceļu satiksmes likumā noteiktajos gadījumos pieņemt lēmumu par transportlīdzekļa pārvietošanu no vietas, kur tas novietots stāvēšanai, uz citu - stāvēšanai atļautu vietu. Šāda veida pārvietošanu organizē un apmaksā pašvaldība.
Pašlaik uzsākts darbs pie saistošo noteikumu izstrādes.
LETA
(Publikācijas autortiesības pieder ziņu aģentūrai LETA (www.leta.lv))

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies