Jelgavas Kērlinga kluba sieviešu komanda cīnīsies par ceļazīmi uz Pekinu

15.10.2021. Sporta servisa centrs

Turcijas pilsētā Erzurumā noslēdzies olimpiskās pirmskvalifikācijas turnīrs kērlingā sievietēm. Latviju pārstāvošā Jelgavas Kērlinga kluba komanda tajā uzvarēja un ieguva tiesības cīnīties par ceļazīmi uz Pekinas olimpiskajām spēlēm.

Olimpiskās pirmskvalifikācijas turnīrā sacentās desmit sieviešu komandas, kas tika sadalītas divās grupās, kuru ietvaros izspēlēja apļa turnīru. Abu grupu uzvarētājas tikās savā starpā, lai izspēlētu vienu no ceļazīmēm uz olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīru. Grupu otro vietu ieguvējas aizvadīja savstarpēju spēli, kurā tika noskaidrota komanda, kas stājās pretī grupu uzvarētāju dueļa zaudētājām, lai izspēlētu otro ceļazīmi uz olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīru.

 

Latvijas sieviešu izlase bija labākā A apakšgrupā, bet Slovākija – B apakšgrupā, informē Latvijas Kērlinga asociācijas pārstāve Linda Mangale. Spēlē par ceļazīmi uz olimpiskās kvalifikācijas turnīru uzvarēja Latvijas izlase ar rezultātu 9:7. Latvijas izlases spēļu rezultāti pirmsolimpiskās kvalifikācijas turnīrā:

  • Latvija–Slovēnija 12:3,
  • Latvija–Spānija 7:3,
  • Latvija–Ungārija 6:2,
  • Latvija–Kazahstāna 12:4,
  • Latvija–Slovākija 9:7.

Latviju pirmsolimpiskās kvalifikācijas turnīrā pārstāvēja Jelgavas Kērlinga kluba komanda: Santa Blumberga-Bērziņa (skips), Evelīna Barone, Ieva Krusta, Ieva Rudzīte, Tīna Siliņa. Treneris – Ritvars Gulbis, trenera asistents – Roberts Krusts.

 

Olimpiskās kvalifikācijas turnīrs notiks no 5. līdz 18. decembrim  Nīderlandes pilsētā Leuvardenā.

 

2022. gada ziemas olimpiskās spēles norisināsies Pekinā no 4. līdz 20. februārim.

 

Foto: Latvijas Kērlinga asociācija

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies