7.8 °C, 2.8 m/s, 48.5 %

Sākumlapa JaunumiJelgavas vieglatlēti izcīna medaļas
Jelgavas vieglatlēti izcīna medaļas
28/05/2019

Jelgavas vieglatlēti «Sportland» kausa otrajā posmā Saldū, kas norisinājās 23. maijā, izcīnījuši piecas medaļas. Saldū sacentās U-16 un U-18 vecuma sportisti.

Zelta medaļu 100 metru skrējienā U-18 grupā ar jaunu personīgo rekordu (11,78) izcīnīja Artūrs Isajevs.

Sudraba godalgu šajās sacensībās ieguva divi mūsu 400 metru skrējēji U-16 vecuma grupā – Jurģis Liniņš ar rezultātu 55,64 sekundes un Megija Asvere ar rezultātu 1:02,39 minūtes. Savukārt bronzas medaļu 100 metru barjerskrējienā U-16 grupā izcīnīja Madara Ozoliņa ar rezultātu 16,20 sekundes un Roberts Gūtmanis lodes grūšanā U-16 grupā – viņa rezultāts ir 10,74 metri.

Jāpiebilst, ka sacensībās ārpus kārtas startēja arī Jelgavas vieglatlēte Anna Ševčenko. Viņa skrēja 400 metrus un uzrādīja otro augstvērtīgāko sacensību rezultātu pēc Starptautiskās Vieglatlētikas federāciju asociācijas IAAF punktiem – Anna finišēja 59,41 sekundē, saņemot par to 857 punktus.