8.8 °C, 2.1 m/s, 41.7 %

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavnieki kļūst par čempioniem starptautiskajā džudo turnīrā
Jelgavnieki kļūst par čempioniem starptautiskajā džudo turnīrā
19/11/2019

16.novembrī Igaunijas pilsētā Tartu notika ikgadējais starptautiskais džudo turnīrs, kurā startēja Baltijas reģiona džudisti. Šogad turnīrā piedalījās sportistu komandas no Krievijas, Baltkrievijas, Somijas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas. Jelgavu pārstāvēja 15 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas treneru Kima Usačeva un Gunta Malēja audzēkņi. Sportisti cīnījās trīs vecuma grupās: U-14, U-16 un U-18. Jelgavas džudisti mājās pārveda 6 medaļas

U-14 vecuma grupā, svara kategorijā līdz 50 kilogramiem čempiona titulu izcīnīja Sergejs Adatiņš, bet trešo vietu izcīnīja Maksims Romanovs. U-16 vecuma grupā visaugstākais rezultāts Danielam Rusim, kurš nokļuva 5.vietā svara kategorijā līdz 60 kilogramiem. Vecākajā vecuma grupā (U-18) par čempioniem kļuva Marks Sutika (svara kategorijā līdz 90 kilogramiem) un Vladimirs Ščerbakovs (svarā līdz 60 kilogramiem), 2. vietu izcīnīja Edgars Dukaļskis (90 kilogrami un vairāk), bet bronzas godalgu izcīnīja Nikita Skorbenko (svarā līdz 81 kilogramam).

Informācija un foto: Treneris K.Usačevs