Jelgavnieki varēs uzlabot digitālās prasmes bezmaksas semināros

27.10.2021.

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) piedāvā jaunu bezmaksas tiešsaistes pasākumu ciklu – "#Esi DIGIgudrs jelgavnieks", aicinot jelgavniekus uzlabotu digitālās prasmes.  Pirmais tiešsaistes seminārs "E- iepirkšanās: piedāvājums, izvēle, drošība" notiks jau 3. novembrī pulksten 15. Semināriem obligāti iepriekš jāpiesakās.

ZRKAC norāda, ka pirmais seminārs "E- iepirkšanās: piedāvājums, izvēle, drošība" dos padomus kā droši iepirkties internetā, kam būtu vērts pievērst uzmanību, lai nenāktos vilties pirkumā un nekļūtu par krāpnieku upuri.

 

Tiešsaistes semināros varēs iepazīties ar sanāksmju platformu Google Meet, Canva izmantošanu vizuālo materiālu veidošanā, video veidošanu ar OpenShot, Youtube konta izveidi un satura veidošanu, Zoom platformu sapulcēm, kā arī daudzām citām noderīgām tēmām par digitālo rīku izmantošanu darbā un ikdienā. Tāpat apmācību piedāvājums iekļauj aktuālos jautājumus saistībā ar IT jomu. Plašāka informācija par "#Esi DIGIgudrs jelgavnieks" apmācību cikla pasākumiem atrodama mājaslapā.

 

Vietu skaits semināros ir ierobežots, tāpēc nepieciešams iepriekš pieteikties. Pieteikties elektroniski pirmajam semināram "E- iepirkšanās: piedāvājums, izvēle, drošība" var  šeit.  

 

ZRKAC piedāvā arī konsultācijas par individuāli aktuāliem datorprasmju jautājumiem. Jelgavnieki var pieteikties arī nodarbībām par mājas lapu veidošanu programmā "Wix" un OBS lietošanu.

 

Jau šobrīd ZRKAC apkopotajā materiālā saitē: https://ieej.lv/DIGI_resursi ikviens var apskatīt noderīgus resursus – video pamācības un instrukcijas, kas būs labs palīgs attālinātajam darbam un mācībām.

 

Lai iegūtu papildu informāciju par ZRKAC sniegtajiem pakalpojumiem un piedāvātajām apmācībām, iedzīvotāji aicināti sazināties pa tālruni 26602618; 29222737; 63082101, vai e-pastu: talakizglitiba@zrkac.jelgava.lv

 

 

Foto: pixabay.com

Informācija sagatavota

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies