8.8 °C, 6.2 m/s, 75.1 %

Sākumlapa JaunumiSportsKļūst par Latvijas čempionu šķēpmešanā
Kļūst par Latvijas čempionu šķēpmešanā
15/07/2020

Šodien, 15. jūlijā, Preiļos notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-14 grupā, noskaidrojot sportiskākās meitenes un veiklākos zēnus 26 disciplīnās. Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) audzēknis Renārs Ragovskis kļuva par Latvijas čempionu šķēpmešanā.

Sacensībās atļauts startēt tiem sportistiem, kuri izpildījuši Jaunatnes komisijas noteiktos normatīvus 2019./2020. gada sezonā. Jelgavu pārstāvēja septiņi BJSS audzēkņi, izcīnot divas medaļas.

1. vietu sķēpmešanā zēniem izcīnīja treneres Santas Lorences audzēknis R.Ragovskis. Viņš šķēpu raidīja 47,80 metrus tālu, kas bija labākais rezultāts 27 dalībnieku konkurencē.

3. vietu 1000 metru skrējienā 19 skrējēju konkurencē izcīnīja trenera Markusa Anzenava audzēkne Sanija Gasparoviča, kura finišēja pēc 3:15,00 minūtēm. Uzvarētājas rezultāts bija 3:13,51 minūte.