7.9 °C, 1.6 m/s, 75.6 %

Sākumlapa JaunumiSportsLatvijas čempionāts klasiskajā svara stieņa spiešanā guļus
Latvijas čempionāts klasiskajā svara stieņa spiešanā guļus
17/12/2019

Aizvadītajā nedēļas nogalē Jelgavas sporta hallē norisinājās Latvijas čempionāts klasiskajā svara stieņa spiešanā guļus. Sacensībās piedalījās 230 Latvijas spēcīgākie sportisti un viesi no Lietuvas. Jelgavu pārstāvēja sporta kluba “Apolons” jaunā izlase, 2 sportisti no sporta kluba Jelgavas Atlanti“, kā arī Latvijas Lauksaimniecības universitātes sportiste.

Open sieviešu grupā 2.vietu izcīnīja Dagmāra Arkliņa (svara kategorijā līdz 72 kg) no LLU komandas, 3.vietu izcīnīja sporta kluba Apolons sportiste Jana Jansone (svara kategorijā līdz 57 kg).

Open vīriešu grupā  sudraba medaļu izcīnīja Pēteris Bērziņš (Apolons). Bronzas medaļu čempionātā izcīnīja Jelgavas Atlanti atlēts Vladislavs Konderko. Labi nostartēja un komandai punktus deva sportisti: Raitis Tetērins, Matīss Janšauskis, Jānis Cēsnieks, Vjačeslavs Gančeris, Iļja Keldanovičs. Kopvērtējumā Open grupas komandas izcīnīts kauss par 2.vietu.

Jauniešu grupā bronzas medaļas izcīnīja Apolons sportisti Edvīns Kranga un Ēriks Miķelsons. Jauniešu komandai punktus izcīnīja: Emīls Zajacs, Kārlis Briņecs, Daņila Poluhins, Eduards Kārkliņš, Raivis Cēsnieks, kā rezultātā jauniešiem komandai kauss par 3.vietu.

Junioru grupā čempiona titulu un personīgo rekordu izcīnīja Apolons atlēts Artūrs Audze, sudraba medaļu izcīnīja Jelgavas Atlanti sportists Andrejs Sobačevskis, bet bronzas medaļu – apolonietis Kristaps Vētra. Labi nostartēja Sandis Šenkevičs. Apolona junioru komandai kauss par 3.vietu.

Senioru grupā zelta medaļas izcīnīja Jānis Lasmanis, Aigars Upelnieks, Māris Neideris, Aleksandrs Smelovs. Sudraba godalga- Jānim Lapelam, bronza – Egīlam Zeilišam. Senioru – komandai kopvērtējumā 3.vieta.

Informācija un foto: E.Jansons