Pārgājienā būs iespēja iepazīt Jelgavas skulptūras un vēstures pieminekļus

13.11.2019.

Sestdien, 16.novembrī, pulksten 10 Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina  piedalīties gides Inas Jurģes pārgājienā "Skulptūras un pieminekļi - mums, laikam, Mītavai!", kas īpaši veltīts dažādām Jelgavas pilsētas vēstures liecībām.

Pārgājiena maršruts dalībniekus iepazīstinās ar vēstures pieminekļiem, vedot gar abiem Lielupes krastiem. Tie būs simboli, ēkas un cilvēku stāsti par pagātni un tagadni, kā arī vairākas koka, metāla un šamota skulptūras. Pārgājiena ietvaros tiks apmeklēts vēsturisko spēkratu muzejs "ANRU Motors", kurā apskatāmas dažādas padomju laika ZAZ, VAZ, GAZ automašīnas, kā arī vairākas tā laika sadzīves lietas - žurnāli, avīzes, telefona aparāti, bāku paraugs uzpildes stacijā un daudzi citi priekšmeti.

 

Pārgājiens rīkots cikla "Tavas saknes tavā zemē" ietvaros un šoreiz tā maršruts plānots aptuveni 11 km garš un ilgs apmēram 5 stundas, dalībniekiem nepieciešams laikapstākļiem piemērots apģērbs. Pulcēšanās pulksten 9.50 pie Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa, Akadēmijas ielā 1.

 

Dalības maksa pārgājienā 3.00 EUR, savukārt ieeja "ANRU Motors" muzejā par ziedojumiem. Pārgājienam iepriekš obligāti jāpiesakās, zvanot pa tālruņiem 29916889, 63005447 vai rakstot uz e-pastu inajurge@inbox.lv.

Ziņu sagatavoja

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies