8.7 °C, 5 m/s, 83.8 %

Sākumlapa JaunumiSportsRīgā aizvadītas starptautiskas džudo sacensības
Rīgā aizvadītas starptautiskas džudo sacensības
25/11/2019

Aizvadītajās brīvdienās Rīgā noritēja starptautiskas džudo sacensības, kurās piedalījās jaunākās vecuma grupas džudisti, kā arī pieredzes bagāti cīkstoņi.

23.novembrī Rīgā notika atklātās džudo sacensības “Rīgas kauss 2019”, kurās startēja  trīs Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas treneru Kima Usačeva un Gunta Malēja audzēkņi. Svara kategorijā līdz 60 kilogramiem cīnījās divi džudisti – Maksims Jeļinskis un Vladimirs Ščerbakovs. Svara kategorijā līdz 73 kilogramiem cīnījās Aleksandrs Lapšins. Sacensībās M.Jeļinskis izcīnīja 3.vietu, savukārt V.Ščerbakovs un A.Lapšins zaudēja cīņā par bronzu, tādējādi ierindojoties 5.vietā.

24.novembrī astoņi Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas jaunākās vecuma grupas džudisti piedalījās turnīrā “Dinamo Lat 2019”. Visaugstākos rezultātus šajās sacensībās izdevās sasniegt U-12 vecuma grupas sportistam Artjomam Marčenko, kurš izcīnīja čempiona titulu svara kategorijā līdz 29 kilogramiem. Savukārt, 5.vietu izcīnīja Enrike Putins svara kategorijā līdz 35 kilogramiem.

Informācijas un foto: Treneris K.Usačevs