Uz Jelgavas šosejas maksimālais atļautais ātrums – 90 km/h

08.10.2021.

VAS "Latvijas Valsts ceļi" informē, ka no 8. oktobra visā valsts autoceļu tīklā maksimālais atļautais braukšanas ātrums ir 90 kilometri stundā. Posmos, kuros vasaras periodā maksimālais braukšanas ātrums bija palielināts līdz 100 vai 110 kilometriem stundā, tiek atcelts un būs nomainītas arī attiecīgās ceļazīmes.

Tas attiecas arī uz valsts galveno autoceļu Rīga–Jelgava–Lietuvas robeža (Meitene) (A8) posmu no Rīgas robežas līdz satiksmes pārvadam Jelgavas apvedceļā.

 

Lai arī oktobra pirmā dekāde bijusi sausa un saulaina, jārēķinās, ka tuvojas rudenim raksturīgie mainīgie laikapstākļi, kad autoceļu segums var būt mitrs un apledojis, īpaši rīta stundās, kad gaisa temperatūra ir zem nulles. Šādos apstākļos var veidoties neredzams un īpaši bīstams apledojums, ko mēdz saukt arī par melno ledu. Visbiežāk tas veidojas uz tiltiem, pārvadiem, kā arī uz ceļiem kas ir mežainā apvidū un blakus ūdenstilpēm.

 

Aicinām autovadītājus būs piesardzīgiem un nepārsniegt atļauto braukšanas ātrumu.

 

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem valsts autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot pa diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS "Latvijas Valsts ceļi" mājaslapā www.lvceli.lv un navigācijas lietotnē "Waze".

 

 

Foto un informācija: VAS "Latvijas Valsts ceļi"

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies