Uzņēmējiem piedāvā bezmaksas semināru par to, kā kļūt redzamam "Google"

14.01.2022. Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) uzņēmējiem piedāvā attīstīt savas digitālās prasmes tiešsaistes seminārā "Kā kļūt redzamam Google ar "Google for Business?"". Seminārs notiks 27. janvārī pulksten 10 un tam iepriekš jāpiesakās.

Seminārā dalībnieki varēs uzzināt par to, kas ir "Google for Business", kādēļ to lietot, kā izveidot "Google for Business" kontu un izmantot to sava uzņēmuma labā.

 

Dalība seminārā ir bez maksas, bet vietu skaits – ierobežots. Pieteikšanās anketa pieejama ŠEIT. Sīkāku informāciju par semināru var iegūt, rakstot pa e-pastu uznemejdarbiba@zrkac.jelgava.lv vai, zvanot pa tālruni 63012155.

 

ZRKAC norāda, ka šis būs pirmais seminārs šogad, kas turpinās iepriekš uzsāktā semināru cikla "Digitālo prasmju ABC uzņēmējiem" īstenošanu. Semināri domāti jaunajiem uzņēmējiem un citiem interesentiem, kam ir neliela pieredze digitālo prasmju izmantošanā un tiem, kas vēlas tās attīstīt. Semināri notiks tiešsaistē un tos vadīs ZRKAC Uzņēmējdarbības nodaļas galvenie speciālisti.

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies