Iniciatīvu cikla "Būšu aktīvs" 15. sportiskā apņemšanās: sveiciens Latvijai dzimšanas dienā

No 01. līdz 30. novembris, 2021
Sporta servisa centrs

Jelgavnieki no 1. līdz 30. novembrim aicināti, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus, skrienot, nūjojot, ejot vai braucot ar velosipēdu veikt maršrutu pēc brīvas izvēles, kura grafiskais attēls būs sveiciens Latvijai dzimšanas dienā.

 

Sveiciens – maršruta ekrānuzņēmums – jāiesūta līdz 30. novembrim pa e-pastu jelgavasporto@gmail.com, norādot informāciju par sveicēju (vārds, uzvārds, ja ģimene, tad visu sveicēju vārdi un uzvārdi, iestāde vai kolektīvs, ko sveicējs pārstāv). Dalībnieks var iesūtīt neierobežotu skaitu sveicienu. Iesūtītās fotogrāfijas var tikt izmantotas publicitātes materiālu veidošanai.

 

Dalībnieku personas dati, piemēram, vārds, uzvārds, kontaktinformācija, fotogrāfijas, tiks apstrādāti nolūkā īstenot aktivitāti, informēt sabiedrību par tās norisi un veicināt interesi par fiziskām aktivitātēm. Personas datu apstrāde notiks pasākuma norises un publicitātes laikā. Pēc pasākuma noslēguma personas dati, izņemot publicitātes foto, tiks neatgriezeniski dzēsti. Iesūtot fotogrāfijas, dalībnieks apliecina, ka ir iepazinies ar aktivitātes nosacījumiem, tai skaitā personas datu apstrādes noteikumiem, un sniedz piekrišanu dalībnieka personas datu apstrādei.

 

Papildu informācija pieejama ŠEIT.