Iniciatīvu cikla "Būšu aktīvs" 20. sportiskā apņemšanās: "2022 minūtes svaiga gaisa"

No 24. decembris līdz 14. februāris, 2021
Sporta servisa centrs

Dalībnieku uzdevums ir laikā no 2021. gada 24. decembra līdz 2022. gada 14. februārim sakrāt 2022 minūtes āra aktivitātēs. Dalībnieks var iet, skriet, slēpot, nūjot vai braukt ar velosipēdu. Lai piedalītos aktivitātē, jāreģistrējas platformā distantrace.com un jāpiesakās izaicinājumam "2022 minūtes svaiga gaisa" un jāpievieno sporta lietotne, kurā tiks fiksēti rezultāti: Garmin, Polar, Suunto, Fitbit, Under Armour (tajā ietilpst programmas MapMyWalk, MapMyRun, MapMyRide), Strava. Paveicot distanci, rezultāts automātiski augšupielādēsies distantrace.com. Obligāts nosacījums, lai aktivitāte tiktu ieskaitīta: tai jāilgst vismaz 30 minūtes.

 

Reģistrējoties izaicinājums, dalībnieks apliecina, ka neiebilst personas datu apstrādei nolūkā īstenot un popularizēt pasākumu un informēt sabiedrību par rezultātiem.

 

Noslēdzoties aktivitātei, no tiem, kuri būs sakrājuši 2022 minūtes, pieci pēc nejaušības principa izraudzīti dalībnieki tiks apbalvoti. Vēl tiks apbalvots pa vienam dalībniekam katrā disciplīnā (iešana, skriešana, nūjošana, slēpošana, riteņbraukšana), kurš šādā veidā būs pieveicis visvairāk kilometru.

 

Sportisko apņemšanos "2022 minūtes svaiga gaisa" organizē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde "Sporta servisa centrs" sadarbībā ar SIA "Distant Race Management". Tā ir iniciatīvu cikla "Būšu aktīvs" pēdējā aktivitāte – šis cils bija dāvana jelgavniekiem iestādes 20. dzimšanas dienā un piedāvāja 20 aktivitātes visa gada garumā.