Domes deputāti

 

Andris Rāviņš

Zaļo un zemnieku savienība

 

Tālr. 63005531

andris.ravins@dome.jelgava.lv
Andris_Ravins.jpg

Pieņemšana

Katra mēneša 1. un 3. pirmdiena 15-19, Lielā iela 11, Jelgavas pilsētas dome, 222.kab.

Vilis Ļevčenoks

Zaļo un zemnieku savienība

 

vilis.levcenoks@dome.jelgava.lv 
Vilis Levcenoks.jpg

Pieņemšana

Katra mēneša 1. un 3.pirmdiena 13-17, LZS birojs, Lielā iela 15.

Mintauts Buškevics

Zaļo un zemnieku savienība

 

Tālr.63023461

mintauts.buskevics@kultura.jelgava.lv
Mintauts_Buckevics.jpg

Pieņemšana

Pirmdienās 15-18, Krišjāņa Barona iela 6, JPPI "Kultūra" birojs.

Dace Olte

Zaļo un zemnieku savienība

 

Tālr. 29803981

dace.olte@jelgava.lv
Dace Olte.jpg

Pieņemšana

Vienojoties telefoniski vai e-pastā, Lielā iela 15, LZS birojs.

Rita Vectirāne

Zaļo un zemnieku savienība

 

Tālr. 63005531

rita.vectirane@dome.jelgava.lv
Vectirane.jpg

Pieņemšana

Katra mēneša 1. un 3. pirmdiena 15-19, Lielā iela 11, Jelgavas pilsētas dome, 223.kab.

Inese Bandeniece

Zaļo un zemnieku savienība

 

Tālr. 29667766

inese.bandeniece@izglitiba.jelgava.lv
Inese Bandeniece.jpg

Pieņemšana

Pirmdienās 17-18.

Andrejs Garančs

Zaļo un zemnieku savienība

 

Tālr. 29286254

andrejs.garancs@jelgava.lv
Garancs.jpg
Pieņemšana

Pirmdienās 16-18, Lielā iela 2, LLU Saimniecības dienests.

Ivars Jakovels

Ievēlēts no SDP "Saskaņa". No 2020. gada Latvijas Zaļā partija.

 

Tālr. 28343072

ivars.jakovels@jelgava.lv
Ivars Jakovels.jpg

Pieņemšana

Otrdienās no 18- 19,Skolotāju ielā - 53. Iepriekš vienojoties telefoniski.

Andrejs Eihvalds

SDP "Saskaņa"

Eihvalds.jpg
Pieņemšana

Piesakoties pa e-pastu vai telefoniski.

 

Tālr. 26702345

andrejs.eihvalds@jelgava.lv

Sergejs Stoļarovs

SDP "Saskaņa"

 

Tālr. 29238850

sergejs.stolarovs@jelgava.lv
Stolarovs.jpg

Pieņemšana

Katra mēneša 1. un 3. pirmdiena no 17-19. Lielā iela 20a. Iepriekš sazinoties var vienoties par citu tikšanās laiku un vietu.

Jurijs Strods

Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!" - "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"

 

Tālr. 63005508

jurijs.strods@dome.jelgava.lv
jurijs strods.jpg 

Pieņemšana

Katra mēneša 1. un 3. pirmdiena no 15-19. Jelgavas pilsētas dome, Lielā iela 11, 217.kab.

Roberts Šlegelmilhs

Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!" - "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"

 

Tālr. 27523832

roberts.slegelmilhs@jelgava.lv
slegelmilhs.jpg

Pieņemšana

Piesakoties pa e-pastu vai telefoniski.

Lauris Zīverts

Ievēlēts no KPV LV

 

Tālr. 29434941

lauris.ziverts@jelgava.lv
Ziverts.jpg

Pieņemšana

Trešdienās 16.30-17, Lielā ielā 11. Iepriekš sazinoties var vienoties par citu tikšanās laiku un vietu.

Gunārs Kurlovičs

Latvijas Reģionu Apvienība      

 

Tālr. 29276573

gunars.kurlovics@jelgava.lv

             

Kurlovics.jpg

Pieņemšana

Katra mēneša 1. pirmdiena 18-20, Lielā iela 11. Iepriekš vienojoties pa tālruni vai piesakot apmeklējumu e-pastā. Iespējams vienoties arī par citu tikšanās laiku un vietu.

Aigars Rublis

Vienotība

Rublis.jpg

Pieņemšana

Iepriekš piesakoties pa e-pastu: 
aigars.rublis@jelgava.lv
vai telefoniski 28380060.