Biedrības "Latvijas Samariešu apvienība" dienests "Samariešu atbalsts mājās" aicina darbā aprūpētājus darbam Jelgavā

Biedrības "Latvijas Samariešu apvienība" reģ. Nr. 40008001803 dienests "Samariešu atbalsts mājās" aicina darbā divus aprūpētājus darbam Jelgavā uz pilnu vai nepilnu slodzi.

Darba pienākumi:

nodrošināt klientu ikdienas aprūpi mājās un ar to saistītās darbības – personiskā aprūpe, palīdzība paēst, palīdzība uzkopšanā, produktu piegāde u.c.

Piedāvājam:

  • Atalgojumu 520 euro (pirms nodokļu samaksas par pilnu slodzi)
  • Sociālās garantijas
  • Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu
  • Apmācības darba pienākumu apguvei

Prasības:

  • Vismaz vidējā/profesionālā vidējā izglītība (sociālā aprūpētāja izglītība tiks uzskatīta par priekšrocību), vēlama pieredze aprūpes darbā
  • Vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas
  • Prasme organizēt darba procesu
  • Labas komunikācijas spējas, iejūtība

CV un motivācijas vēstuli brīvā formā lūdzam sūtīt uz e-pastu:

aprupesdarbi@samariesi.lv ar norādi – Jelgava.

Kontakttālrunis uzziņām: 25691347 (Gaļina Golovenko)

Pieteikumu iesniedzēju personas dati tiks apstrādāti atbilstoši Eiropas Parlamenta un Padomes 27.04.2016. regulai Nr. (ES)2016/679 "Par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti" un LR Fizisko personu datu aizsardzības likumam.