Jelgavas pašvaldības policija aicina darbā Administratīvā procesa un iesniegumu izskatīšanas grupas vecāko inspektoru

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde "Jelgavas pašvaldības policija" (Reģ.Nr.90000031705) aicina darbā Administratīvā procesa un iesniegumu izskatīšanas grupas vecāko inspektoru.

Prasības pretendentiem:

  • atbilstība likuma "Par policiju"  21.panta pirmās daļas prasībām;
  • pirmā līmeņa profesionālā augstākā vai augstākā izglītība tiesību zinātnēs;
  • teicamas latviešu valodas prasmes – C līmeņa 1. pakāpe;
  • laba fiziskā sagatavotība un atbilstošs veselības stāvoklis veicamajam darbam;
  • labas prasmes darbā ar datoru;
  • augsta atbildības sajūta, labas komunikācijas prasmes, korektums, godīgums un spēja risināt konfliktsituācijas, disciplinētība, prasme strādāt komandā;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība un 3 gadu pieredze autovadīšanā;

Amata pienākumi:

  • pieņemt un izskatīt fizisko un juridisko personu iesniegumus un sūdzības;
  • ierosināt administratīvās lietas;
  • pieņemt procesuālos lēmumus un sastādīt administratīvā pārkāpuma procesa dokumentus;
  • novērst un pārtraukt administratīvos pārkāpumus;
  • saskaņā ar tiesu pieprasījumiem sagatavot materiālus tiesvedības nodrošināšanai;
  • pārstāvēt Jelgavas pašvaldības policiju tiesās.

Piedāvājam:

  • aktīvu un atbildīgu darbu sabiedriskās kārtības nodrošināšanā;
  • veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu;
  • profesionālu, atsaucīgu un dinamisku kolēģu komandu;
  • izaugsmes iespējas.

Piedāvātais atalgojums (bruto):

  • no 972,00 EUR mēnesī;
  • uzturdevas kompensāciju 71,14 EUR mēnesī;
  • pabalsts 50 procenti no mēnešalgas vienu reizi kalendāra gadā, aizejot ikgadējā apmaksātajā atvaļinājumā;
  • papildus Darba likumā noteiktajam obligāti piešķiramajam papildatvaļinājumam, apmaksātu papildatvaļinājumu atbilstoši darbinieka darba rezultātiem (piecas vai trīs darba dienas).

Pieteikuma vēstuli un Curriculum Vitae (CV) sūtīt uz e-pasta adresi: personals@policija.jelgava.lv

Kontaktinformācija: Mazais ceļš 3, Jelgava, tālrunis 63022251.

Jelgavas pašvaldības policija sazināsies ar pretendentiem, kuri tiks aicināti uz interviju.

Piesakoties konkursam uz vakanto amatu, kandidāts piekrīt savu personas datu apstrādei atlases konkursa mērķim – pretendentu atlases nodrošināšanai. Personas datu apstrādes pārzinis ir Jelgavas valstspilsētas pašvaldība. Personas datus glabās sešus mēnešus no konkursa rezultātu paziņošanas brīža.