Jelgavas pašvaldības policija aicina darbā Sabiedriskās kārtības nodaļas pilsētas iecirkņu inspektoru uz noteiktu laiku

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde "Jelgavas pašvaldības policija” (Reģ.Nr.90000031705) aicina darbā Sabiedriskās kārtības nodaļas  pilsētas iecirkņu inspektoru uz noteiktu laiku.

Prasības pretendentam:

  • atbilstība likuma „Par policiju”  21.panta pirmās daļas prasībām;
  • pirmā līmeņa augstākā izglītība (priekšroka augstākai izglītībai tiesību zinātnēs) un vēlme apgūt jaunās prasmes;
  • valsts valodas prasmes – C līmeņa 1.pakāpe;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība un 3 gadu pieredze autovadīšanā;
  • laba fiziskā sagatavotība un atbilstošs veselības stāvoklis veicamajam darbam;
  • prasme strādāt ar datoru (MS Office, e-pasts, interneta pārlūkprogrammām) un biroja tehniku;
  • augsta atbildības sajūta, korektums, godīgums un spēja risināt konfliktsituācijas, disciplinētība, komunikācijas un sadarbības prasmes, prasme strādāt komandā.

Amata pienākumi:

  • iecirkņu apsekošana un sabiedriskās kārtības nodrošināšana pašvaldības administratīvajā teritorijā, pašvaldības saistošo noteikumu un citu normatīvo aktu ievērošanas uzraudzīšana;
  • administratīvo pārkāpumu profilakse, atklāšana, novēršana un personu administratīvā aizturēšana;
  • administratīvās lietvedības materiālu noformēšana atbilstoši normatīvo aktu prasībām, lietu par administratīviem pārkāpumiem izskatīšana, nodošana izskatīšanai pēc piekritības.

Piedāvājam:

  • aktīvu un atbildīgu darbu sabiedriskās kārtības nodrošināšanā;
  • veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu;
  • iespēju strādāt summēto darba laiku;
  • sākotnējo apmācību;
  • profesionālu, atsaucīgu un dinamisku kolēģu komandu;
  • izaugsmes iespējas.

Piedāvātais atalgojums (bruto):

  • no 706,00 EUR mēnesī;
  • uzturdevas kompensācija 71,14 EUR mēnesī;
  • pabalsts 50 procenti no mēnešalgas vienu reizi kalendāra gadā, aizejot ikgadējā apmaksātajā atvaļinājumā;
  • papildus Darba likumā noteiktajam obligāti piešķiramajam papildatvaļinājumam, apmaksātu papildatvaļinājumu atbilstoši darbinieka darba rezultātiem (trīs vai piecas darba dienas).

Pieteikuma dokumenti:

  • motivēts pieteikums;
  • dzīves un iepriekšējās darba pieredzes apraksts (CV).

Dokumentus iesūtīt elektroniski pa e-pastu personals@policija.jelgava.lv

Tālrunis uzziņām: 63022251.

Jelgavas pašvaldības policija sazināsies ar pretendentiem, kuri tiks aicināti uz interviju.

Piesakoties konkursam uz vakanto amatu, kandidāts piekrīt savu personas datu apstrādei atlases konkursa mērķim – pretendentu atlases nodrošināšanai. Personas datu apstrādes pārzinis ir Jelgavas valstspilsētas pašvaldība. Personas datus glabās sešus mēnešus no konkursa rezultātu paziņošanas brīža.