Jelgavas pašvaldības policija aicina darbā Satiksmes uzraudzības nodaļas inspektoru

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde "Jelgavas pašvaldības policija" (Reģ.Nr.90000031705) aicina darbā Satiksmes uzraudzības nodaļas inspektoru.

Prasības pretendentiem:

  • atbilstība likuma "Par policiju"  21.panta pirmās daļas prasībām;
  • vidējā izglītība un vēleme apgūt jauno;
  • teicamas latviešu valodas prasmes – C līmeņa 1. pakāpe;
  • autovadītāja apliecība un vismaz 3 gadu pieredze;
  • laba fiziskā sagatavotība un atbilstošs veselības stāvoklis veicamajam darbam;
  • labas prasmes darbā ar datoru;
  • augsta atbildības sajūta, labas komunikācijas prasmes, korektums, godīgums un spēja risināt konfliktsituācijas, disciplinētība, prasme strādāt komandā.

Amata pienākumi:

  • veikt transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas noteikumu ievērošanas kontroli Jelgavas valstpilsētas teritorijā;
  • veikt Ministru kabineta 01.03.2005. noteikumu Nr. 158 "Noteikumi par kuģošanas līdzekļu satiksmi iekšējos ūdeņos" ievērošanas kontroli Jelgavas valstspilsētas administratīvās teritorijas esošajos publiskajos ūdeņos;
  • nodrošināt sabiedrisko kārtību pašvaldības administratīvajā teritorijā, veikt administratīvo lietvedību savas kompetences ietvaros, uzraudzīt pašvaldības saistošo noteikumu un citu normatīvo aktu ievērošanu;
  • administratīvo pārkāpumu profilakse, atklāšana un novēršana;
  • administratīvās lietvedības materiālu noformēšana atbilstoši normatīvo aktu prasībām.

Piedāvājam:

  • veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu;
  • iespēju strādāt summēto darba laiku;
  • sākotnējo apmācību;
  • profesionālu, atsaucīgu un dinamisku kolēģu komandu.

Piedāvātais atalgojums (bruto):

  • no 847 EUR/mēnesī
  • uzturdevas kompensāciju 71,14 EUR apmērā;
  • pabalstu līdz 50 procentiem no mēnešalgas vienu reizi kalendāra gadā, aizejot ikgadējā apmaksātajā atvaļinājumā;
  • papildus Darba likumā noteiktajam obligāti piešķiramajam papildatvaļinājumam, papildatvaļinājumu atbilstoši darbinieka darba rezultātiem (piecas vai trīs darba dienas);

Piesaki savu kandidatūru:

Motivācijas vēstuli un Curriculum Vitae (CV) sūtīt uz e-pasta adresi personals@policija.jelgava.lv. ar norādi "Satiksmes uzraudzības nodaļas inspektors" Kontaktinformācija: Mazais ceļš 3, Jelgava, tālrunis 63022251.

Jelgavas pašvaldības policija sazināsies ar pretendentiem, kuri tiks aicināti uz interviju.

Piesakoties konkursam uz vakanto amatu, kandidāts piekrīt savu personas datu apstrādei atlases konkursa mērķim – pretendentu atlases nodrošināšanai. Personas datu apstrādes pārzinis ir Jelgavas valstspilsētas pašvaldība. Personas datus glabās sešus mēnešus no konkursa rezultātu paziņošanas brīža.